Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tiszteletlenség lett volna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tiszteletlenség lett volna a részemről?

Figyelt kérdés
Elküldtem a barátnőmnek egy black girls twerking compilation videót. (Fekete hölgyek rázzák a feneküket) Szerinte ez ormótlanság és tiszteletlenség a másikkal szemben. Szerintem meg nem kéne hogy egy egészséges kapcsolatban tabu legyen és bármit válogatás nélkül meg lehet osztani a másikkal, majd közösen reagálni arra. Nektek mi a véleményetek? A válaszokat előre is köszi.
2020. febr. 29. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
74%

Mondjuk a haverodnak kuldhetted volna inkabb.

Eletkort nem irtal. Igy azt erzem, nem vagytok annyira fiatalok, hogy megertoen tudjon nevetni, milyen kreten vagy.

2020. márc. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Nem csesznélek le érte, ha a párom lennél, de nehéz lenne elfogadnom, hogy a párom ilyen primitív. Mifelénk nem túlértékelt a szex, nem szokás minden pcsáért odalenni csak azért, mert pcsa.
2020. márc. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak egy a baj, aki veled kapcsolatban van, annak nincs normális kapcsolata max te hiszed annak.
2020. márc. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Az volt.

Neked se tetszene egy válogatás néger pasikról, ahogy pörgetik a 25 centis farkukat.

2020. márc. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék ha a barátom ilyenekkel bombázna. Küldje a haverjainak, röhögjenek rajta de engem hagyjon ki ebből. Ha mégis ilyet küldene, megkérdezném mit akar ezzel. Arra gondolnék hogy azt szeretné hogy én is ezt csinálja és kissé talán megalázónak gondolnám.
2020. márc. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!