Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyira gaz, h egesz nap csak a gepen jatszik a parom?

Figyelt kérdés

Hazajon a munkabol, 4oratol ejfelig jatszik. Hetvegen reggel, ahogy felkel hajnali 2 ig jatszik. Max pisilni all fel.

Kb 3 hete jatszik egy online jatekkal, elottem, biztos nem megcsal kozben mert mindent latok.

De en mar kezdek ettol kilenni, h hazajovok a munkabol es semmit nem csinal itthon. Hetvegen is egesz nap gepezik.

Megszoktam kerdezni h mikor kapcsolja mar le a gepet, es akkor nem tetszik neki. Azt mondja h ne cseszegessem azert amiert en unatkozok.

Hetek ota ez megy. Mert ha csak 2-3 orat jatszana, nem zavarna. De mar nagyon unom h mintha en itt sem lennek.

Most tenyleg megint en vagyok az onzo? V tenyleg tulzasba viszi mar?


2020. márc. 1. 21:00
1 2 3
 11/23 Ramos ökle ***** válasza:
51%

Ezek a gyíkok általában ártalmatlanok, örülnek, h egy olyan "szerencsés" csaj összejött nekik, mint pl. te.

A kérdés: neked ez oké? Ha igen, akkor no rinya, ez a szereped. Ha nem okés, akkor meg tegyél valamit. Ilyen alapon egy hullával is összeköltözhetnél, az se foglalkozna veled semmit és a szaga is hasonló. Cserébe nem kell rá mosni meg főzni.

2020. márc. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
75%

Nem látom fontosnak, hogy bizonygasd, vagy megemlítsd, hogy "biztosan nem megcsal". Megcsalás nélkül is lehet elégtelen egy kapcsolat.


A másik fél nem foglalkozik a figyelem iránti érthető igényeddel, valószínűleg régebb óta vannak problémáitok. Ha jeleznéd, hogy neked ez nem oké, empátiát nem mutat. Én ilyen kapcsolat után nem vágyódnék, többre tartanám magam annál, hogy ilyen csekély figyelmet kapjak a páromtól. Szerintem ez nem normális, már ha olyan kapcsolatra vágyik az ember, ahol kellőképpen megbecsülik.


Szerintem ne azt kérdezt tőle, hogy "mikor kapcsolod már ki a gépet?" :) hanem próbáld elmondani neki, hogy téged mi bánt, hogy érzed magad, amikor hetekig nem foglalkozik veled. Ha nem foglalkozik az érzéseiddel, és nem akar a te kedvedben is járni, a magáé mellett, szerintem értelmetlen együtt lennetek.

2020. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem meg neki van igaza. Találd fel magad szépen. Elsőre nagyon úgy tűnik, hogy te az a "fojtogató" típus vagy. Örülj hogy nem csal meg.
2020. márc. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
Felnőtt emberként ez elég gáz a barátodtól. Magától kéne tudnia egyensúlyt tartni a játék és az élet egyéb területe között. Én biztosan nem lennék együtt vele
2020. márc. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
94%

Fojtogató típus...? Örüljön, hogy nem csalja meg...? Esetleg kezet is csókolhatna ezért a hapsinak, már amikor a konzolról pillanatra felemeli szép kezét.

Ez minimum egy kapcsolatban, hogy nem csal meg. Egyrészt. Másrészt, hogy velem él és nem az Xbox-szal. Miért kéne neki egyedül elfoglalnia magát 0-24 míg a hapsi feszt játszik? Ő minek van ott? Mosogatni??

2020. márc. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Mondtam mar neki, h ez igy nem teljesen oke.

Persze, jattszon, kapcsolodjon ki munka utan es hetvegen, na de nem ejfelig...

Azert itt vagyok en is, es nem csak a takaritonoje vagyok.

Ezzel a The West jatekkal jatszik.

Bizom benne, hogy hamar megunja a játékot.

2020. márc. 2. 13:05
 17/23 anonim ***** válasza:
Azzal én is jázszom! Megadod a nicknevét? Tudnánk lootolni és multizni! :)
2020. márc. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A The West az tökjó, én is fent vagyok. Ha kipróbálnád sztem téged is magával ragadna a vadnyugat! Am ha már itt tartunk mondd meg a barátodnak, hogy a "Minnesota" nevű világban megtalál LongGun néven. 50-es szintű vagyok, tudnánk kereskedni!

33/F

2020. márc. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
71%
Felnőtt férfiakról beszélünk... elvileg... a 11 éves fiunk nem véletlen van korlátozva a Fortnite-ban, mennyit játszhat per hét per nap: elragadja őket és éjjel-nappal, aztán se istent se embert... ezek szerint felnőttek is ugyanígy elvesznek és észre sem veszik pl, hogy együtt élnek valakivel.
2020. márc. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Ha 3 hete tart ez, akkor csak kezdeti hype az aktuális játék iránt. Elmúlik.
2020. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!