Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet kezelni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kezelni, ha a családja nő tagjai tipikus kibeszélős, kiközösítős libák?

Figyelt kérdés

Bemutatott otthon a barátom a családnak. 2 fiú,1 lány tesók és a fiúknak van barátnője.

A nővérük aki eddig megtudottak alapján gyűlölte az öcsike barátnőjét most hirteln puszi pajtások lettek... félre vonultak beszélgetni,elmentek kettesben boltban...gondolom miattam,mert én lehet az új közellenség..

Amikor beszéltem láttam,hogy így egymásra néztek és ilyen pofákat vágtak,kényeskedtek.


Az ilyen dolgok nagyon távol állnak tőlem,soha nem voltam ilyen nő. Én egy csendesebb lány vagyok,soha senkiről nem ítélkezem ,tényleg mindent elfogadok,soha nem beszéltem ki másokat,pozitív vagyok stb.


Annyira érezhető volt a feszültésg a lány részéről. Még el sem köszöntek tőlem olyan szinten..Nem tudom,hogy fogom ezt hosszútávon elviselni. mit lehet ilyen nőkkel kezdeni? Nyalizhatok gondolom ezerrel...de tudom hogy ezelőtt az öccsnek a barátnője volt a közutaálat tárgya ,most gondolom én leszek az ..

Alapból nem érdekel,csak hát a baártom fejét rmeélem majd nem tömik ezzel.


2020. márc. 2. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Ha lehet tömni a barátod fejét akkor olyan is. A nyalizással teszed a leg rosszabbat.
2020. márc. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Ezt nem értem mi ebben a jó 26f
2020. márc. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%
Kell ez neked?
2020. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te vagy az a típus, akit én mindig kerültem. Aki így viszonyul egy bemutatáshoz azzal sokat nem lehet kezdeni. Amúgy meg nem kell neked oda járnod, majd ritkán mégy.
2020. márc. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4, mármint ? :D semmi rosszat nem tettem,normálisan beszéltem. Kérdeztem segítehetek-e? összeszedtem tányérokat,dícsértem a kaját,sokat mosolyogtam ilyenk. Nem tudom mit ronthattam el..aztán csak annyit láttam,hogy vádják a fejeket rám a két csaj,aztán sutyorognak ,lelépnek kettesben stb. Holott eddig gyűlölte a másik lányt.hát nem tudom..
2020. márc. 2. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
teljesen figyelmen kívül hagyni őket.
2020. márc. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!