Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg gond lehet egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg gond lehet egy olyan nővel, aki alá feküdt egy tipikus szexgép alfahímnek?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel ez a helyzet, összejött még a kapcsolatunk előtt egy tipikus izmos, szőke alfával, aki előtte legalább 50 nővel volt. Azt képzelte, hogy vele kapcsolatot akar, mert különleges neki.

1 éve vagyunk együtt, most tudtam ezt meg.

Egy nőkkel tapasztalt, immáron családos kollégám és apám is azt mondják, hogy az ilyen nő felejtős.

Ti mit gondoltok?

Volt még egy félig perzsa barátja is.


2019. máj. 25. 20:33
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
89%

Az biztos, hogy a nő nálad jobbat érdemel. Csak jót teszel vele, ha szakítasz.


Eszem megáll...

2019. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
89%
Ebben a történetben te vagy a felejtős. Erősen kétlem, hogy apád ezt mondta.
2019. máj. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
89%

Miért? Én nem ismerek olyan lányt, aki élete folyamán legalább egyszer ne hitte (remélte?) volna azt, hogy egy adott férfi majd miatta megváltozik, mert számára ő lesz a különleges. Engem is beleértve. Nyilván fájt meg minden, de nem ő volt életem szerelme és nem ez határoz meg engem. Azóta férjhez mentem és családanya lettem, nem hiszem hogy csak azért, mert 17-18 évesen (vagy akár ha úgy adódott volna, korai huszonévesen amúgy) voltam annyira naiv, hogy elhittem a hitegetését, kevesebb lennék attól, aki esetleg ezen nem esett át. A férjem azóta is szeretem, jobban mint azt a tökfejet szerettem volna, és nem is hiszem hogy emiatt rosszabb lenne a kapcsolatunk.


Szóval, megkérdezném hogy a kollégád és apád is, miért mondják ezt? Te miért gondolkodtál el ezen? Szerinted megbízhatatlan a barátnőd, nem érzed stabilnak a kapcsolatotokat? Ha ezek nem állnak fenn, akkor miért gondolod, hogy múltbeli naivitása befolyással lenne a jelen kapcsolatotokra?

2019. máj. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon fontos lehet neked a barátnőd, ha megingatta a kapcsolatotokba vetett hited, hogy előtted volt jó pasival is. Kifejtenéd, hogy a te logikád szerint mi a gond ezzel? Akkor veled se akarjon lenni senki, ha volt már szép barátnőd?
2019. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
21%
Barátaim úgy mondják, másodosztály, ágyba jó.
2019. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
Az is a bajom, hogy egy ilyennek rögtön az ágyába ugrott és eltűrte a múltját, nekem meg hetekig kellett tepernem... Másrészt meg mindenki előtt balek vagyok.
2019. máj. 25. 20:46
 7/47 anonim ***** válasza:
27%

Egy nő miért nem élvezhetne ki egy nagy kant? Egy pasi is megfektethet egy fullos csajt, vagy az a gond, hogy ez neked nem volt meg soha?


ÉN, inkább a félvér miatt rúgnám ki, na az olyan nő nem nő!

2019. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
Undorító az is...
2019. máj. 25. 20:49
 9/47 anonim ***** válasza:
21%

"Egy nő miért nem élvezhetne ki egy nagy kant? Egy pasi is megfektethet egy fullos csajt"


Mármint egy fullos szukát? :D

2019. máj. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
37%
Megint előjött a női kettősmérce ennél a kérdésnél is, ők ingyen vesznek igénybe himringyokat, úgy hogy józan ésszel tisztában vannak vele, hogy esélyük nincs megfogni, az nem gond, bezzeg bizonyos férfiakat már azért kizarnak örökre mert elment életében egyszer prostizni, úgy hogy neki fizetni is kell azért, ami a legjobb hogy neked átlag halandonak kérdező ugyanúgy fizetni kell, te nyugozd le, varakozzal, a másiknak meg önként dalolva ott van az agyában első éjszaka, tudod kinek kéne ilyen nő...
2019. máj. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!