Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Néhány férfinak miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Néhány férfinak miért olyan finnyás a gyomra?

Figyelt kérdés

Ma főztem egész délután a páromnak.

Kb 5 órán keresztül a konyhában r*hadtam. Mire ő azt mondta,hogy ehetetlen.

Olyan szinten rosszul esett,hogy nem igaz. Hozzáteszem,hogy nekem tök finom. Azzal sem lenne bajom,ha nem ízlik neki,de ne így adja a tudtomra.



2020. márc. 2. 21:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
58%

Többet tuti nem főznék.

Ilyen alapdolgokat megcsinálok, azokat eddigi visszajelzések szerint tűrhetően, de meg lehet ezt mondani kultúráltan.

2020. márc. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
Így asszociálódott, így nevelkedett, más az ízérzékelése.
2020. márc. 3. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Azta.. érdekes ilyenekről olvasni, mindig meglepődök hogy mennyire más vagyok, szerintem a legtöbben finnyásnak mondanának.

Én viszont csak vendégségben eszem meg más főztjét,otthon mindig magamnak készítem. Bele is halnék ha mindig azt kéne ennem amit a másik főz, de tudom ez az én hibám. Mindenesetre én általában salátát eszek, ha úgy van akkor steaket, kacsamájat, lazacot, koktélrákot de ezeket is mindig zöldséggel. Egyszerűen mindig kaja előtt öt perccel döntöm el hogy mit akarok enni és mindig frissen eszem.

Egyedül a sós leveseket szeretem mêg ( ha nincs benne liszt, étolaj).

Na mindegy, ha az én barátnőm lennél, már előre közölném veled hogy ne lepődj meg. Egyébként meg nyilván eljátszanám párszor hogy ízlik, de előbb utóbb úgyis elmondanám hogy mi a bajom.

2020. szept. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy "fullba nyomta az őszintét"


De én alapvetően ilyet nem mondok, mivel mindenevő vagyok

2020. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!