Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szüleimet zavarja, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleimet zavarja, hogy a barátnőmmel mindennap együtt vagyunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

22/F, 18/L


Többnyire nálunk vagyunk, a szüleimet ez zavarja, mert hogy semmit nem csinálunk. De pedig csinálunk. Kitakarítjuk a szobát, rendet csinálunk ott. Hogy állandóan fekszünk. Most ami hétvége volt elmentünk állatkertbe, várt megnézni. Nagyszüleimmel lakunk együtt. Nagyi feljött, és mondja nekünk szombaton 18kor, hogy mikor megyünk választani- szavazni. Mondom majd megyünk, 22-ig van idő. Hogy fiatalok vagyunk, és ilyen későn megyünk választani. Állandóan az életünkbe bele szólnak. Szüleim a barátnőm előtt lenéznek, kiabálnak velem. Aztán a nagyi mondja, hogy nem-i tudunk kibírni a barátnőmmel, hogy ne találkozgassunk mindennap csak hétvégeként. Mondom miért? Hogy jó-i ez így? Mondom igen miért? Nem értem mit akart ezzel mondani. Anyukám beteg, fogat húztak neki, és az ínye be van gyulladva, és kérdeztem tőle, hogy hogy van stb hogy ne kérdezzem, hagyjam őt békén. Aztán mikor nem kérdezzük meg tőle a barátnőmmel, hogy hogy érzi magát megint az a baj. (Nem bír az idegeivel).

Tegnap este megint az anyám felhozta a témát, hogy nem-i lehetne hétvégenként csak találkozni a barátnőmmel. (Az 100 hogy a Nagyi mondott neki valamit.) Mondom hisz reggeli műszakom van, akkor tudunk lenni együtt mindennap. Ha délutános vagyok akkor nem tudunk lenni együtt mindennap. Már nálunk nem leszünk olyan gyakran, leszünk a lánynál, idegeimre mennek a szüleim. Mi közük hozzá, hogy megyek-i a barátnőmhöz aludni, vagy sem.


Minden apróságért lecsesznek, lenéznek. Nem látnak egész nap, mire hazajövök, és csak a kiabálásra jövök haza. Elegem van, és a barátnőmnek is ebből. Nem tudják tiszteletben tartani azt, hogy ő itt van nálunk, regaláb ne előtte nézzenek le. Én mikor a lánynál vagyok, ott nyugodtság van. Jobban kijövök velük, mint a saját szüleimmel.


Mit tegyünk? Elköltözni csak 1 év múlva szeretnénk. Nálunk állandóan veszekedés van. Vannak bennem hibák ez tény és való, de hogy mindenből nagy fejet csinálni. Ha valami gond van a családban, én tehetek róla, én eszem meg a levét.


Kérlek adjatok tanácsot. Kérlek


2020. márc. 3. 08:29
1 2
 11/17 tiril ***** válasza:
Remélem az MKÖ-re szavazatok bár utólag mindegy mert nem kerültünk be.
2020. márc. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%
Menjetek többet a barátnődhöz. Tiszta kellemetlen minden áldott nap egy idegen embert kerülgetni az ember saját házában...
2020. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
94%
Gondolod végig, hogy a te házadban van nonstop egy idegen...
2020. márc. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Munka után találkozzatok valahol, menjetek sétálni vagy bármi programra kettesben vagy barátokkal, nem csak otthon lehet randizni, így biztos jóval kevesebbet lennétek láb alatt. És legyetek felváltva nála és nálatok.

Ha napi 6-8 órát dekkoltok a szobádban és gyanítom, nálatok is eszik a lány, nem csodálom, hogy a szüleidnek sok belőle. A szobádban meg, gondolom, nem kell minden nap rendet rakni :D viszont lehet, hogy örülnének a segítségnek a szüleid más helyiségekben, mint porszívózás, konyha- vagy fürdőszoba takarítás, mosás, fűnyírás, bevásárlás... ha kisebb korodban be voltál fogva ilyesmikre, de most sosem érsz rá, mert mindig vendéged van, és csak vécére menet látnak meg ha éhes lettél, az is szálka lehet a szemükben, ha szállodának hiszed az otthonod és kerülöd a társaságuk.

2020. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
19%
Büdös bunkók a szüleid. Majd hiányozni fogsz nekik ha elköltözöl és rájuk sem nyitod az ajtót... Ha az ember gyereket vállal, számoljon azzal a következménnyel hogy annak lesz egy barátnője és amíg a gyerek nem tud elkoltozni, igenis ott lesznek nála!!! Ha ez nem tetszik nem kell szülni...
2020. márc. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


Te állandóan kínlódsz valakivel, hol a csajod, hol a szüleid a baj.

Állítsál már magadon vagy kôltözz külön getszybe, de legjobb, ha elmész pszichológushoz.

2020. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
65%

Ne haragudj kérdező, de nagyon nem a szüleid a hibások. Gondold már végig. Veszel egy házat,majd 22 év múlva a saját házadban kell non stop kerülgetni egy idegen nőt. Főzni rá,takarítani utána. Csak mert a szobád kitakarítása nem elég! Anyukád mossa a fürdőszobát a nőd után, ő mosogat el meg ő főz. Ő mossa el a g**is lepedőtöket. Ti meg nyugodtan fetrengtek a szobában minden nap meg néha kitakarítjátok. Hűha! Ez lenne az alap gyerek létedre is,de te már felnőtt vagy!

Engem a hideg rázna, ha a 4 éve felnőtt fiam nőjét kéne kerülgetnem egész nap a saját házamban. Mondhatjuk azt is,hogy nálad lakika barátnőd. Ideje lenne külön költöznöd, egy szobát is kivehetsz. De ott sem fogja eltűrni a lakótársad,hogy papíron csak te vagy, de igazából a nőd is ugyanannyi rezsit használ el... Ha ez nem megy, akkor meg hétköznap a nőd szüleinél, hétvégén nálatok. Mondjuk 2-2 nap. Mert ha a különéléshez nem vagytok elég felnőttek, akkor a heti 7 naphoz se legyetek. Bőven elég a heti 4 nap együtt alvás meg mondjuk egy esti randi, az már heti 5 találkozó. És örülj neki,hogy a szüleid egyelőre csak célozgatnak és nem tiltották még ki a kislányt.

2020. márc. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!