Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat dolgoztam az elmúlt 2 hónapban (új munkahelyre kerültem) konkrétan mosdóba nem volt időm elmenni. Párom vizsgázott hétfőn. Írt üzenetet hogy sikerült a vizsga. Én este láttam amikor hazaértem. Gratuláltam neki. Beszéltünk telefonon. Másnap amikor találkoztunk elkezdte mondani hogy úgy érzi nem érdekelnek engem a dolgai. Meg se kérdeztem hogy sikerült a vizsgája stb stb. Mondom nem volt időm írni de este beszéltünk. Hát neki jól esett volna ha vizsga után írok neki. Mindenki írt csak én nem. Összekaptunk. Olyat is mondott nekem hogy önző vagyok. Ez rosszul esett. Nem tudom hogyan tovább. Titeket bántott már meg a párotok? Van értelme együtt maradni ha ez a véleménye rólam? Én szakítani akarok de ő nem. Azt mondja szeret.
2020. márc. 4. 15:00
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Miert szakítanál? Inkabb dolgozz kevesebbet! Ne akadj fel mindenen. Pihend ki magad addig ne beszelj senkivel
2020. márc. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az első szembejövő apróság miatt nem szakít az ember!


Tele volt élményekkel, veled szerette volna a leginkább megosztani és a leghamarabb is.

2020. márc. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem a párod csinálja a feszkot.

Szerintem el kellene jutni felnőttkorra, hogy egy vizsganak nem kell akkora feneket keríteni. Megvan szuper ügyes voltal és ennyi.

Egyébként ettől sokkal komolyabb dolgokkal is bántottak már meg engem.


27N

2020. márc. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mind a ketten túlreagáljátok. Nekem is rosszul esne, ha a párom tudná, hogy vizsgázom, és nem próbál napközben néha rásandítani a telefonjára, hogy lássa, írtam-e. De ezért ekkora patáliát csapni, és leönzőzni a másikat nem kicsit túlreagálás. (nem adtál erre más okot is korábban? Nem lehet, hogy ez az utolsó csepp volt a pohárban).

De tőled is nem kis túlreagálás, hogy csak azért, mert megbántott valamivel, szakítani akarsz vele... (Hacsak korábban nem adott rá okot, és ez neked volt az utolsó csepp a pohárban)

Le kéne ülni megbeszélni normálisan, hogy melyikőtöknek mi fájt ebben az egészben, és hogy a jövőben hogyan kezeljetek egy ehhez hasonló szituációt, vagy mit tehettek azért, hogy megelőzzétek. Tudod, összecsiszolódás.

2020. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
12%

"Miert szakítanál? Inkabb dolgozz kevesebbet! "


Azt akko nem lesz pííz, azt majd dobbant a vizsgázós lány. A lányokat nem nagyon érdekli a másik ember élethelyzete.

2020. márc. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, nem a lányokat nem érdekli az élethelyzete, hanem a tuskókat. Az lehet lány is, fiú is. Kérdező pihend ki magad, de egyébként a párodtól egy kis aggódás feléd jól jött volna. Mondtad neki hogy annyit dolgoztál hogy mosdóba menni se nagyon volt időd?
2020. márc. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha szakítani akarsz, mert nem szereted őt és/vagy nincs kedved annyi energiát a kapcsolatra áldozni, amennyire neki szüksége lenne ahhoz, hogy Ő boldog legyen a kapcsolatban, akkor szakíts....


Egyébként meg nem tudom, neked miért ilyen fura a hozzáállásod a munkához, de párkapcsolattól függetlenül nem érdemes annyira sztahanovistának lenni, hogy nem mész ki mosdóba munkaidőben!


Ha foglalkozol a párod sikerével, esetleg fogod magad, kimész a klotyóra és megírod neki hogy mennyire büszke vagy az eredményére, illetve van 1 perced arra, hogy leírd, hogy ne haragudjon, de nagyon zúzós a munka, mész is vissza, majd este beszéltek.

Szerintem meg kellene próbálnod átérezni, hogy neki miért esett rosszul, hogy nem pont úgy cselekedtél, ahogy szerinte jó lett volna. Nem mindig kell, hogy egy véleményen legyetek, de minimális empátiára legyen energiátok egy kapcsolatban. Szerintem ha a másik érzéseinek okait kicsit megvizsgáljátok, nem csak felháborodtok, amiért máshogy reagáltok egy szituban, és képesek vagytok megbeszélni őket balé helyett, nem lenne ez annyira felfújva.

2020. márc. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
a kérdésből nem derült ki a kérdező neme:) Szerintem itt a lány kérdez.
2020. márc. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi amikor összejöttünk mindketten gőzerővel nyomtuk az egyetem-munka kombót. De olyan soha egyszer sem fordult elő, hogy ne kérdeztük volna meg, hogy milyen lett egy vizsga, mi volt a suliban, melóban stb. Ha tudtuk, hogy a másiknak van valami vízválasztó a napjában mindig fél szemmel figyeltük a telefont, hogy mi újság. Én senkitől nem hiszem el, hogy nem tud megállni 20 másodpercre megkérdezni, hogy hogy ment a vizsga, ilyen munkahely nincsen. Egy ilyen helyzetben legyenek értelmes prioritások, azzal a max fél perccel semmit az ég világon nem veszítesz amíg beszéltek 2 szót.
2020. márc. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Őszintén... Sz.aros 2 mondat bepötyögése egy percet vesz el az életedből, de a másiknak jól esik nagyon.

Ő is túlreagálja, de te se meséld be nekünk, hogy nem tudsz 1 gyors üzenetet írni.

2020. márc. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!