Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakitanatok ezért, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakitanatok ezért, ha amúgy minden más jó?

Figyelt kérdés

Van 2 dolog ami nagyon bosszant az 1 éves kapcsolatomban, de más minden jó.

Egyik dolog hogy a barátom számonkér mindig ha látja hogy éjfélig, vagy hajnalig vagyok fent facebookon (ugyebár azt lehet látni ki mikor volt fent utoljára), és számonkér hogy mit csináltam fent ilyen sokáig? (sztem semmi köze hozzá senkinek hogy meddig facebookozok)

A másik dolog az új ismerősök. Ha egy nő, vagy egy olyan férfi lesz az új ismerősöm akit tényleg ismerek, akkor nem magyaráz, de ha egy oylan pasas akit nem ismerek, akkor már kapom az ívet hogy minek jelöltem be/vissza.

Baromira idegesit már ez a 2 dolog



2020. márc. 5. 09:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

10# Úgy látom ő is eléggé rá van kattanva a témára, de mondjuk nekem nem esne jól, ha valaki úgy válaszolna vissza, hogy "figyu? Azt jelölök be akit akarok, semmi közöd hozzá, jó?!"

Áh, szar dolog a féltékenység...

:(

F

2020. márc. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nem szabad annak lenni

Én úgy gondolom*

2020. márc. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
82%
Hat azert te sem vagy a normalis kommunikacio mintakepe. Amugy en soha nem feltekenykedtem a baratnomre, de ha valami oknal fogva eszrevennem, bar nem tudom hogyan, en is megkerdeznem minek jelol vissza ismeretleneket. Tudod, hogy ot ez zavarja, de neked megis fontosabb, hogy visszajelold a random figurakat, es kicsit sem vagy ra telintettel, szoval azert ne olyan hevesen add elo az igazad. A feltekenykedessel es birtoklassal nem ertek egyet, de noj fel ahhoz, hogy a kapcsolatban valo szabadsag nem jelenti azt, hogy azt csinalsz amit akarsz mi koze van hozza, ezen az elven talalkozik valakivel, mi a szar kozod van hozza kivel, fogadd el. Ez egy aprosag, de eleg komolytalan ember benyomasat kelted, de ismetlem eztol fuggetlenul a szamonkeres nem megoldas a reszerol.
2020. márc. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
11, ha felidegesít, akkor már nemtudom neki szépen elmondani.
2020. márc. 5. 12:00
 15/18 anonim ***** válasza:
53%
Számomra már az is sokat elárul rólad hogy éjfélig Facebookozol meg random idegeneket jelölgetsz vissza. Életed nincs? Vagy bármi hobbi azon kívül hogy a telefonod nyomkodod látástól vakulásig? Gondolom azon nők közé tartozol akiknek van 1000-1500 Facebook ismerősük, akiknek felével egy szót sem váltottál, de jól jönnek azok a like-ok a kanos kis csíráktól amikor kiposztolod a selfie-jeid amik valójában senkit nem érdekelnek, csak reménykednek hogy egy like-ért majd felfigyelsz rájuk, neked meg jól jön az egó polír. :)
2020. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Talán van igazság abban, hogy azt a problémát, ami most zavar még szorozd fel hárommal. Na olyan lesz házasságban. Rajtad áll, hogy zavar-e ez téged, illetve meg tudod-e vele beszélni.

Egyébként attól is függ, hogy pl. kikel jelölgetsz be vagy vissza. Akár jogos is lehet ez a kritika, mert tényleg minek?

2020. márc. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem nagyobb hangsúlyt kellene fektetni a kommunikációra. Arra hogy belekepzeld magad a masik helyébe és fordítva.

Neked hogy esne ha ő azt mondaná hogy nincs kozod valamihez?

Ez egy párkapcsolat.

Azért nem olyan nagy dolgokat mond és kér gondolom..

Ha fontosabb neked az h azt jelolhess be fbn akit akarsz mint az h meg beszéld a pasiddal ezt es kompromisszumot köss, akkor nem kellene együtt lennétek.

Hogy építész te közös életét valakivel igy...? Sehogy.. Ha a pasi mal bajom van, vele beszélem meg. Nem kell h masok elmondjak h szerintük szakitani kellene.. Miért? Honnan tudja más h nekem milyen vele? A kapcsolathoz ketten kelünk. Mindkettőnek fejlődnie kell.

2020. márc. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
60%

"Mondtam neki csomószor hogy azt jelolok be/vissza, akit csak akarok, és addig netezek este, amíg jól esik, úgyhogy akadjon le a témáról."

Én azért szakítanék, mert ilyen flegmán beszélsz velem.

2020. márc. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!