Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az "emberem" semmit sem tesz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az "emberem" semmit sem tesz, én meg megpróbálok minden téren a kedvében járni, mit tennétek?

Figyelt kérdés
Gondolom bármi óhaja van teljesítem (bárhol bármiben) ő meg köcsög is néha velem, nem törődik velem és az érzésemmel, szükségleteimmel (ágyban). Ja és "viccből" megszorította a kezem, úgy hogy kék-lila lett, otthagynátok? Szeretem.....
2020. márc. 5. 22:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
50%

@III.Edricus Anxious:

Nem gondolod, hogy kamu?

Éjféli kiírás, mindent megado nő, semmibe vevő, erőszakos férfi, ott kéne hagynia de szereti.

Ennél sablonosabbat össze se lehetne hozni.

Részlet semmi, csak osszeollozott közhelyek.

2020. márc. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
73%
Mondd, hogy inkább a nyakadat szorítsa!
2020. márc. 6. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%

Hat ha igaz amit amit irsz akkor tipli van! Legalábbis egy normális magát valamire tartó nő rövid időn belül lelépne tőle!


Te meg ha tűröd amit kapsz tőle és csak nyávogsz mint a bagzó macska mert "szereted", akkor meg is érdemled sorsod! Nem tudlak,az ilyen nőket nem is tudom sajnálni.


Minek jönnek ide rinyálni az ilyen emberek? Nem is értem!


N

2020. márc. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!