Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti kidobnátok azért, mert úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kidobnátok azért, mert úgy érzitek, az exének szívesebben segít?

Figyelt kérdés

Munkájából kifolyólag segített neki, persze ha ő kéri egyből ugrik, ha meg én, akkor már kérdés ez neki, mert hogy én meg "elvárom". Pedig szerintem ez lenne a normális, hozzá közel álló embereknél, nem hosszasan könyörögni, hanem ő maga ajánlaná fel.


De neki ez nem tiszta, meg az se hogy az exnek való csicskázás és a vele való kapcsolattartás normális és magától értetődő és még én vagyok a hülye, mert ez furcsa nekem.



2020. márc. 5. 23:11
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint nem munkaidőben, otthon szépen szabadidejében csinálta. bezzeg ha én kérem akkor én "elvárom"
2020. márc. 5. 23:13
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Nálam eleve tabu már ismerkedéskor is az, aki rendszeresen tartja a kapcsolatot az exszel. Nem véletlen a múlt egy ex. A jelenben, ha velem akar lenni, ne menjen vissza a múltba. Az ördög sosem alszik, igaz, mással is előfordulhat ez, de potenciálisan kisebb az esély, ha olyannal kezdünk, akinél egyik ex sincs terítéken a jelenben.
2020. márc. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én elöször értelmesen beszélgetnék vele a miértekről, és hogy én hogy érzem magam, mit szeretnék, és megnézném a reakcióját. Hiszti nélkül!


Én is tartok kapcsolatot exszel, mert totál semleges, de nem ugrálnék neki. De nem tudjuk, te miket kérsz tőle, és más miket kér, csak a te oldalad írod le, ferdíthetsz is.

2020. márc. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Aki hozzám tartozik, azzal természetes és elvárható, hogy segítjük egymást, mindenben az elsők vagyunk egymásnak.


Az nem természetes, hogy az exnek rutinszerűen ugráljon.


Vagy kiszállna a képből az ex, vagy én szállnék ki.


A kedvesed nem tud elszakadni töle, azért ugrik, viszont te vagy a mellékes. Úgy tűnik.


Az ex oldja meg másképpen a problémáit,m.

Ez a helyzet, ha nincs közős gyerekük, nem egészséges.

Ha van közös gyerek, akkor is meg kell tartania az egyensúlyt, te nem lehetsz mellékes. Nem lehetsz te a plusz teher, akinek elvárásai nem lehetnek, legfeljebb fogadja szívességnek, ha neked a közös dolgaitokban, vagy bármiben segít. Eléggé fordított a helyzet, mint lennie kéne.

2020. márc. 5. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
84%

Ha egy exel normális a viszony abban semmi kivetnivaló nincs. Azt jelenti hogy nem egy bosszúálló vadbarom a pasi.

De ha az ex fontosabb mint te vagy az màr nem kóser.

2020. márc. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam már az is instant bann hogy ha valaki az exével tartja a kapcsolatot.

Nemhogy még ugráljon is neki.

Az első ilyen után kidobtam volna.

Lehet hogy furcsa szó lesz de hallottál olyanról hogy önbecsülés?!

2020. márc. 6. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!