Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akadnak olyan duci/molett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akadnak olyan duci/molett, vagy akár erősen túlsúlyos nők, akik szintén a kövér férfiakhoz vonzódnak?

Figyelt kérdés

2020. márc. 6. 02:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
45%

Sokszor gondolkodtam már,hogy 2 kövér ember,hogyan szexel egymással.Ha csak a pasinak nincs 50 cm es szerszáma.Hogyan fér a lényeghez.

Írja már le nekem valaki.

2020. márc. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én túlsúlyos nő vagyok. Nekem a test nem elsődleges annyira - ne legyen nagyon vékony, nagyon túlgyúrt és nagyon kövér az illető... ha arcra bejön, akkor a test másodlagos. Jött már be kövér férfi is. A nagyon elfolyós, hordós az nem, de én sem az a típusú túlsúlyos nő vagyok, arányosan oszlik el rajtam a túlsúly.
2020. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ugymond van rajtam. 160/72 vagyok. Nem elhizott csak túlsúly. Kifejezetten tetszenek a kicsit mackós pasik.
2020. márc. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%

Nekem kifejezetten tetszenek a mackós pasik, és bőven van rajtam felesleg.

Aki meg érdeklődött, hogy túl két túlsúlyos ember szexelni, annak jelzem, hogy remekül meg lehet oldani, nem kell hozzá 50 cm-es szerszám. :)

Egyébként gyakran tapasztalom, hogy a hozzám hasonlóan molett hölgyeket inkább kifejezetten vékony pasik környékezik meg, de nekem ők nem igazán jönnek be.

2020. jún. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Jelen

108kg vagyok,most nincs parom az előző 150 volt.

2020. jún. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
22%
Nekem tem kellene kövér férfi.
2021. jan. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem a test másodlagos, amíg nem szélsőségesen vékony / hájas / túlgyúrt (én sem vagyok olyan szinten túlsúlyos) és ne legyenek rajta tipikusan sufni tetkók. Kövér férfi is tetszett már - ha arcra és kisugárzásra tetszik, a test majdnem mindegy.
2021. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!