Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tesz egy nő azért, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tesz egy nő azért, hogy egy férfi ne unja meg?

Figyelt kérdés
Szerintem sokan kiadnak mindent a kapcsolat elején, és képtelenek úgy megújulni, hogy az ütős legyen. Legalábbis nekem ez a véleményem...
2020. márc. 7. 17:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
1%

"ez aztán komoly kapcsolat, ahol trükközni és taktikázni kell."


Ha meg nem csinálja akkor az a bajotok, túl unalmas lesz és megy barátzónába. Most akkor kinek van igaza?


Amúgy semmit nem tesz érte. A mai nők hozzá vannak szokva hogy mivel nőnek születtek ezért semmit nem kell tenniük, úgyis csettintésre sorakoznak a jobbnál jobb partik. Ellenben egy férfi az legyen mindig, 24/7-ben érdekes és izgalmas. Ezt meg pont azzal lehet elérni, hogy trükközöl, taktikázol, játszadozol.

2020. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Amúgy itt az oldalon írta valaki, hogy minden kapcsolatban vannak játszmák, ezek színesítik a párkapcsolatot.
2020. márc. 7. 18:17
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

"A mai nők hozzá vannak szokva hogy mivel nőnek születtek ezért semmit nem kell tenniük, úgyis csettintésre sorakoznak a jobbnál jobb partik. Ellenben egy férfi az legyen mindig, 24/7-ben érdekes és izgalmas. Ezt meg pont azzal lehet elérni, hogy trükközöl, taktikázol, játszadozol." A férfiak meg ahhoz vannak szokva, hogy az anyjukat cselédnek és pénzautomatának használják, majd utána a barátnőjüktől is ezt várják el. Munka mellett is szolgálja ki őket a nő, legyen szexi instamodell, és ne várjon el semmit. Nem csoda, hogy sok nőnek ebből elege lett.

Mintha követelőző óriáscsecsemők lennétek.

Aztán jöttök fel ide ríni, hogy jaj feminizmus van, miközben meresztitek a seggeteket meg elméleteket gyártotok.

2020. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Önmagát adja.
2020. márc. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
15%

"Munka mellett is szolgálja ki őket a nő, legyen szexi instamodell, és ne várjon el semmit. Nem csoda, hogy sok nőnek ebből elege lett."


Itt senki sem keres pótanyát, vagy instamodellt. Nézd már meg pl. itt a válaszokat: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Összefoglalva nagyjából annyi, hogy ne legyen elhízott, de ne legyen anorexiás se. Hatalmas elvárások mondhatom.


Én nem ismerek olyan pasit aki az elvárásai miatt lenne sikertelen a nőknél, viszont olyan nőt aki az elvárásai miatt nem talál senkit olyat igen. Bagoly mondja...

2020. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Tipikusan az a kérdés, amikor nagyon kár, hogy a kérdezőt nem lehet lepontozni.
2020. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Miért kellene lepontozni? Feltettem egy kérdést, ami azért zavar téged feltehetően, mert magadra ismertél.
2020. márc. 7. 19:19
 18/20 A kérdező kommentje:

"Nem csoda, hogy sok nőnek ebből elege lett."


Ha ez tényleg így lenne, nem lenne ma együtt nagyon sok nő ezekkel a szar alakokkal. 😂

2020. márc. 7. 19:26
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pontosan az a sz_r alak, aki taktikázik :D szóval az egyik hozzászólóhoz csatlakozva: én az ún. "titokzatos férfiakat" hajtom el mindig a rákba :D a sunyuló népek már nem érdekelnek, a kislánykorszakomból kinőttem. Az eltünedező, felelőtlen alakokra nem lehet alapozni.
2020. márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én pl fejlődni szoktam lol. Eltelik egy év és van egy rakat új szokásom meg hobbim, és a régiekből meg kevesebb.
2020. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!