Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagy a párodra, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagy a párodra, és ő féltékeny rád?

Figyelt kérdés

Ez változott az évek során?

Hány évesek vagytok?



2020. márc. 9. 06:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
84%

7# vagyok.


Utolsónak :)


Nem, nem tökéletes egyik kapcsolat sem, ez nem álomvilag, nem mese :), hogx tökéletes legyen.


Viszont a féltékenység nem jatszik szerepet benne ;) a kérdés meg erre irányult :)

2020. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi kapcsolatomban nem, mert teljes mértékben őszinték vagyunk és megbízunk egymásban.

Az előzőben nagyon az voltam, mindenről mást feltételeztem és tudni akartam a dolgokat, mert titkolózott, hazudott, utólag mondta el, hogy hol volt, kivel milyen kapcsolatban áll, folyamatosan flörtölt másokkal. Aztán persze én voltam a rossz, hogy hát miért nem bízok benne, ne féltékenykedjek stb.. Aha, többször meg is csalt a csajokkal, akik "csak barátok" voltak. Eleinte nem voltam féltékeny, amikor őszinte volt. Aztán megváltoztak a dolgok.


Szerintem a féltékenységnek bizonyos mértékben van valóságalapja, mármint nem éreznéd magad veszélyben, ha nem adna rá minimális okot

2020. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Az évek során változott. Az elején nagyon féltékeny voltam, mert távkapcsolatban éltünk, ráadásul nyilván az első hónapokban nem volt meg a teljes bizalom, hiszen nem ismertük még annyira egymást. Később, ahogy a kapcsolatunkban jöttek könnyebb és nehezebb időszakok, a féltékenységem alábbhagyott mert láttam, hogy megbízható ember. Most már nem vagyok féltékeny. Azt, hogy ő féltékeny volt e valaha, vagy most is az e, nem tudom, mert sosem mutatta ki és nem beszéltünk róla.

28N 35F 6 éve együtt.

2020. márc. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
6-os vagyok. Szerintem alap megadni a másiknak a bizalmat - ez miért jelenti azt, hogy tökéletes a kapcsolatunk? Vagy ha az összes itteni válaszomra összességében gondolsz: nem a gyakorira jövünk sírni, ha valami konfliktus van kettőnk között, hanem leülünk megbeszélni, megpróbáljuk megoldani és csiszolódunk egymáshoz, és ha valamit elcseszünk, akkor nemcsak a másikat hibáztatjuk, hanem önvizsgálatot is tartunk. Sőt, segítünk a másiknak változni, ha egyedül nem megy. Ez nem tökéletesség, nem idill, hanem sok munka, és elismerése annak, hogy többet érünk egymásnak a saját sértettségünknél.
2020. márc. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Eleinte a férjem volt a féltékenyebb a kapcsolatukban,aztán 20 év után mégis ő kúrt félre..Most már én is féltékennyé váltam,de ezek után nem csoda...
2020. márc. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nem, egyszer az elején előfordult, azóta nem. Ő már többször, egy konkrét személy miatt, de az jogos volt részéről. Amúgy jó ideje nincs ilyen gondunk. Sajnos más jellegű a akad, de az más tészta...
2020. márc. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én kicsit féltékeny vagyok ő nem. Én jobban ragaszkodom hozzá.
2020. márc. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!