Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 25 éves barátom van. Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves barátom van. Nem tudom mit tegyek mert a barátok szerint jol kijövünk tökre össze illünk, én nem tudom hogy mi legyen mert anyuméknak nem monhatom meg mert a 20-at se nagyon "engedik". deh szakitani sem szakithatok. Most mit tegyek? 15 vagyok

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 06:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
A pasid kiéli perverz vágyait (ha nem így lenne, megvárna, de tutira fogadom, hogy ilyesmiről szó sincs), te pedig a hülye kis fejeddel azt hiszed, hogy ettől leszel nagylány. Egy 25 éves pasi semmi mást nem akar egy 15 éves csajtól, mint dugni, amennyit csak lehet. Neki ez jó játék, te pedig nem gondolkozol. Ennyit lehet ebből leszűrni. A szüleidnek pedig igaza van, de mint oly sok esetben, ez most sem érdekel senkit, különösen nem téged, hiszen annyival okosabbnak hiszed már most magad. Ha azt hiszed neked ez a jó, és 18 évesen kiégve visszagondolsz, majd meglátod, valójában ki akart neked jót, a szüleid, vagy ez a pasas. L27
2010. júl. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az ágyasa ha ezt hiszitek.

szakitani meg azért nem szakithatok vele mert egy baráti körben vagyunk és ha most szakitunk nem lesz olyan mint régen hogy ha öszejön a "kis CSapat" akor ne legyen feszültség.

amugy türelmes mert már lassan fél éve küzködött hogy az első randi meglegyen.

2010. júl. 28. 09:00
 13/19 anonim ***** válasza:
28%

a pasid egy pedofil allat hiaba vagy te mar 15 az agyad meg nincs a helyen es o ezt tudja es csak ki akar hasznalni.


Annyira nem tudom megerteni az ilyen csajokat! Miert nem jo neked egy egykoru vagy egy 18 eves?


hanyok az ilyen csajoktol de komolyan


18/F Muhaha

2010. júl. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem tartom jó ötletnek ezt a kapcsolatot. Neked biztos nagyon érdekes, hogy egy tapasztalt férfival lehetsz, de ez beteges. Egy 20éves srác bőven elég melléd. De amúgy is annyira ráérsz még!! Az iskolával törődj (tudom, most szünet van), hogy 25évesen már igényes kapcsolatod lehessen, saját egzisztenciával! Hidd el, van tapasztalatom, jót akarok.

Ez a 25éves pasi biztos örül, hogy kifogott egy hamvas barackot. És ha fáj is, Ő ezt látja benned, ezt szereti. Biztos nem a főztödet stb..

Nyisd ki a szemed, légy kemény és a saját érdekedben szakíts! Minden jót!

2010. júl. 28. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
egykoru vagyok veled kedves kérdező, nekem is volt idős pasim bár ő csak 23 volt. de te érzed hogy mit kell tenni. én apukámnak elmondtam, nem tartotta jó ötletnek de nem tiltott tőle... most már van egy komoly kapcsolatom de ő 20 alatt van :)
2010. júl. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

A 10 év korkülönbség nagyon sok.Szakítanod kell vele...képzeld el mikor te 20 leszel ő 30....

Amúgy megértem a mai lányokat..15-16 éves lány barátaim panaszkodnak nekem,hogy nincsen a korosztályukban egy normális pasi mert mindenki csak dugni akar stb....

Ezért keressnek 20 éves pasit mert egy 15 éves lány 20 éves pasihoz már majdnem érett, de magánvéleményem szerint inkább egy 16 éves csaj érett annyira mint egy 20 éves pasi.

20F

2010. júl. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

:) Én 25 éves vagyok a férjem 37 és kb 10 éve ismerjük egymást... Annó mikor én 15 éves voltam ő akkor 27 volt... haverok voltunk... de már akkor nagyon vonzódtunk egymáshoz...Persze az sokat számított, hogy én kb 20 nak néztem ki, ő pedig max 24 nek... de a tényeken ez nem változtatott semmit... 30éves korában kiment külföldre 2 évre, 32 éves volt mikor visszajött és elkezdtünk találkozgatni, járni... 3 év után pedig összeházasodtunk... Ha boldog vagy vele, és szeret téged ill. te is őt, akkor ne foglalkozz senki véleményével..!!!

Ja és amúgy igaz, h 37 éves, de sokkal jobban néz ki, és jobb formában van, mint egy néhány huszonéves :)) De nem is nagyon hagyhatja el magát, egy fiatal feleség mellett :))

üdv

2010. júl. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

12:18 anno másabb volt a helyzet, akkor még nem is fajult el ennyire a világ. Nekem 22évesen volt egy párom, 2évig éltünk együtt a legnagyobb szerelemben, Ő 42éves volt.

De egy mostani 25éves a szexre hajt, senki nem mondja azt, hogy nem!


Szóval kedves kérdező, nem cselekszel helyesen. Nem kellene, hogy egy 25éves ember színvonalán élj. Te még tini vagy, ott keresd az életed. Kerülj ki a csapatból, ha máshogy nem megy. Lesznek más barátaid. Nem egészséges, amit csinálsz. De ha Te már elhatároztad magad az "öreged" mellett, akkor ne kérdezd a véleményünket!

2010. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

köszönöm a véleményeket volt amelyik segített volt ameik nem vagy volt ameik össze zavart.


A történethez még anyit hogy nem kellet sokat gondolkozni mostanság ezen a témán mert egy hete pénteken találkoztunk jol el voltunk együtt és utánna eltünt pár napra tegnap mikor öszejöttünk páran hogy bulizzunk nem is foglalkozott velem igy én se vele aztán igy megoldodott a helyzetem. Köszi mindenkinek a véleményt

2010. júl. 29. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!