Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjuk meg a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg a közös közlekedést ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek van külön-külön autója, ha mégis közösen megyünk valahova, akkor én vezetek. Most azonban 8 hónapos terhes vagyok és egyre többször mondja, hogy nem kéne már ilyen állapotban vezetnem (övterelőm van). Én azonban nem merek beülni mellé, ugyanis 9 éve (18 évesen) volt egy autóbalesete, amiben a saját hibájából totálkárosra törte az akkori autóját. Elfog a pánik, egyszerűen képtelen vagyok mellé beülni. Már azon is gondolkodtam, hogy a kórházból szülés után hogy fogunk hazajönni, arra jutottam apukám hazahoz vagy taxit hívok.
2020. márc. 10. 09:27
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Nekem is volt már kavicsfelverődésem és koccanásos balesetem, de az nem az én hibám volt, így egyáltalán nem viselt meg. Úgy érzem magam biztonságban, ha az én kezemben van az irányítás (nem mindenben, de vezetésben igen). 1,5 éve vagyunk együtt, ezalatt egyszer próbáltam mellé beülni, elfogott a pánik, elkezdett szúrni a szívem, hányingerem volt még elindulás előtt. Nem arra keresek választ, hogy üljek be mellé (ez nem fog menni), hanem arra, hogy oldjuk meg a közlekedést. Esetleg szülés után, mikor mennénk haza hozza oda a kocsit és vezessek én haza? Nem tudom utána mekkora fájdalmaim lesznek, mikor fogok tudni vezetni. Ti szülés után mikor vezettetek először?
2020. márc. 10. 10:30
 12/28 A kérdező kommentje:
Tudtommal nincs olyan KRESZ szabály, ami tiltaná a vezetést terhesen. Ha rosszul lennék, egy gombnyomással tudok segitséget hívni.
2020. márc. 10. 10:34
 13/28 anonim ***** válasza:
Te magad leírtad a választ. Kérd meg apukadat vagy hívjatok taxit.
2020. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%

Összegzem. 1,5 éve vagytok együtt, te 8 hónapos terhes vagy. 9 évvel ezelőtt, amikor még azt sem tudtad hogy a világon van, akkor volt egy autóbalesete. Ezért nem mersz mellé beülni.


Szegény gyerek...

2020. márc. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%
Maradj meg szülés után pár hetet a pszichiátrián kérlek. A pasid helyébe hogy hisztizel a semmin, kb a 3. könyörgés után kidobtalak volna, hogy ülj már be mellé. Ennyire ha nem bízol benne akkor mégis mik a tervek? Minek lettel tőle terhes? A következő 70 éve se ülsz be mellé soha? Vagy panikrohamot kapsz egy ezer éves baleset miatt? Ott se voltál, maximum elmesélte hogy történt, bár gondolom azóta 100x megbánta, de azt is hogy teherbe ejtett
2020. márc. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
21%
Nem hülyeség amit a kérdező mondd.Nekünk tavaly decemeber végén volt egy autó belesetunk,a férjem vezetett,azóta rendesen félek beülni mellé,egyből mondom neki hogy lassabban menj,ne nézelődj,csak az útra figylej,pedig nekem jogsim sincs.Van az a helyzet amikor fél a másik.Valszeg a kerdezőnek is beleégett az agyába.A férjem is megjegyezte hogy fura vagyok azóta,mindenről félek.Inkább biciklivel jàrok.
2020. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezen mondjuk pszichologus tud segíteni. Kognitiv viselkedesterapeuta vagy tanacsado szakpszichológus
2020. márc. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Nem besikerült gyerekről van szó, mindketten nagyon akartuk és örülünk, hogy ilyen hamar össze is jött. A gyermekünk emiatt semmiben nem fog hiányt szenvedni, ezért mindent meg fogunk tenni. Egy-két kommentelő teljesen másként vélekedne, ha látott vagy megtapasztalt volna akár csak hasonló esetet, de nyilván ilyet senkinek sem kívánok. Pszichiáternél korábban voltam emiatt a párom kérésére, 6 alkalom után abbahagytam, semmit nem segített, csak a pénzt vitte el (17 000Ft volt egy alkalom).
2020. márc. 10. 12:04
 19/28 anonim ***** válasza:
100%
Arra nem gindolsz, hogy akár még te is okozhatsz balesetet bármennyire is azt gondolod, hogy veled ez nem fordulhat elő, elég csak egy pillanatnyi figyelmetlenség, vagy benézel valamit! Vagy ugyanúgy lehetsz szenvedő alanya is egy balesetnek, mégha te szabályosan is mentél.
2020. márc. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Benne van a pakliban ez is, nem vagyok sebezhetetlen, írtam is, hogy nekem is volt már koccanásos balesetem, mikor hátulról belémjöttek.
2020. márc. 10. 12:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!