Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan oldjuk meg a közös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan oldjuk meg a közös közlekedést ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Mindkettőnknek van külön-külön autója, ha mégis közösen megyünk valahova, akkor én vezetek. Most azonban 8 hónapos terhes vagyok és egyre többször mondja, hogy nem kéne már ilyen állapotban vezetnem (övterelőm van). Én azonban nem merek beülni mellé, ugyanis 9 éve (18 évesen) volt egy autóbalesete, amiben a saját hibájából totálkárosra törte az akkori autóját. Elfog a pánik, egyszerűen képtelen vagyok mellé beülni. Már azon is gondolkodtam, hogy a kórházból szülés után hogy fogunk hazajönni, arra jutottam apukám hazahoz vagy taxit hívok.
2020. márc. 10. 09:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

#16 ha nincs jogsid jó lenne ha nem szolnál bele másnak a vezetésébe, ha nem értesz hozzá inkább maradj csendben


Nem ugyan az a 2 eset, hogy ott voltál a balesetnél és reszt vettél benne, vagy mesélték és ezer éve volt.. nem ugyan az.


Igy akkor sem lehet egy életet leélni, és a pszichiáter is csak annak tud segíteni aki hagyja és nem kamuzik neki és magának is. Kidobott pénz ha nem akarsz jobban lenni. Akkor miért voltál nála? Ugyan emiatt a dolog miatt kért meg a párod hogy menj el orvoshoz?

2020. márc. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Értem! Csak most ezzel, hogy a párodnak volt 9 éve egy balesete, és te azóta nem ülsz be mellé, így olyan mintha bünözőnek bélyegeznéd. Gondolom ez azért neki sem esik jól,meg valószínűleg nem is vezet olyan vadul. Apámnak is volt egy balesete bő 30 éve, mert elözött miközben balra befordultak előtte. Szintén ő volt a hiábás mégse mondtam azt soha, hogy emiatt nem ülök be mellé. De ezt ahogy előttem is mondták, neked kell fejben lerendezni.
2020. márc. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:
Abban egyetértek veled, hogy baromi idegesítő, mikor valaki az anyósülésről jobban akarja tudni, hogy mikor előzzek vagy fékezzek. Emiatt voltam psziciáternél, mondta a barátom, hogy próbáljuk meg, semmit nem veszíthetek vele, hátha sikerül megoldani, de nem, pedig tényleg konstruktívan álltam hozzá és maximálisan őszinte voltam, de csak általános bölcsességeket puffogtatott. Ezt az említett alkalmat leszámítva soha nem volt pánikrohamom, kifejezetten vidám, optimista ember vagyok, mindent pozitívan igyekszem szemlélni.
2020. márc. 10. 12:29
 24/28 A kérdező kommentje:
Dehogy tartom emiatt bűnözőnek! A testem tudattalanul is tiltakozik, hogy beüljek mellé, ez nem egy egyszerű hiszti vagy megbélyegzes részemről, hiába gondoljátok annak. Egyébkènt rajta kívül bárki mellé beülök gond nélkül.
2020. márc. 10. 12:32
 25/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolkodnék máshogy. :) 2 éve telibevert oldalról nagy sebességgel egy részeg sofőr. Az autóm totálkáros lett, annyi lélekjelenlétem volt, hogy úgy rántottam el a kocsit, hogy ne engem kapjon el, hanem a hátulját.


Igaz nem az én hibám volt, de azóta is vezetek és nem rettegek autóba ülni. Egyet kell értsek azokkal akik azt javasolták, hogy feküdj be egy hosszantartó kezelésre, mert nem vagy teljesen 100-as.

2020. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Amúgy az utcára is remegve lépj ki mert lehet pont ott lakik olyan ember aki embert ölt de már kiengedték, és mivan ha te leszel a következő....
2020. márc. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Lazulj! Nekem már három is volt, 15 évente egy, több már nemigen fér bele.

Négy gyerekemet én vittem haza is, még mindenféle.

Jó másfél millió km van mögöttem, ebben 3*egytized másodperces hibával.

Szóval ez nem "szokása" az embernek.

2020. márc. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne, ha megértenénk a kérdezőt! Neki (másnak nem biztos) a fénykép látvány a balesetről traumát okozott. Kezeltette magát pszichológussal. Szerintem nem volt kitartó a kezeltetésben. Hat alkalom a pszichológusnál az szinte semmi. Nem is keveset kért alkalmanként. Keress fel más szakembert és légy kitartóbb. Igyekezz megad meggyőzni arról, hogy rég volt, azóta figyelmesebben vezet.
2020. márc. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!