Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lent leírom bővebben, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lent leírom bővebben, mert egy mondatban nem tudom, mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Együtt vagyok valakivel lassan 1 éve, én vagyok a nő. Egy ideje úgy viselkedik a srác, mintha már nem szeretne. Régen sokkal jobban érdeklődött irántam, olyan mintha megunt volna.. Kérdésem, hogy vissza lehet valahogy hozni azt, hogy annyira érdekeljem, mint régen..? Volt hogy összevesztünk, 1 hétig nem beszéltünk. Amikor kibékültünk 1 napig olyan volt, mint régen, utána mintha az lenne benne, hogy na oké, sikerült visszaszereznie, és már nem tesz semmit a dologért. Úgy érzem játszmáznom kell vele, hogy észrevegyen.. Mert ha látja rajtam, hogy engem mennyire érdekel, akkor biztos lesz bennem, és ez unalmas neki.. Ezt látom rajta. Végképp veszett az ügy szerintetek, vagy lehet tenni még valamit, vagy küldjem el..?
2020. márc. 10. 17:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudjuk itt megmondani, hogy miért jutott ide. Nem menekült véletlen kapcsolatból kapcsolatba? Vagy lehet, hogy nem tud egyedül lenni...
2020. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 tiril ***** válasza:
0%
Azt elvárod, hogy ő tegyen a kapcsolatért, de te mit teszel a kapcsolatotokért arról egy szó nem esett,ha semmit akkor meg ne csodálkozz, hogy beleunt.
2020. márc. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Jesszus utolsó.. Oké, igazad van:D
2020. márc. 11. 15:53
 14/18 tiril ***** válasza:
0%

"Hogy ha nem jó neki velem akkor menjen.. Ha jó, akkor pedig tegyen érte.. De egyszerűen egyiket se csinálja, hiába mondom el neki érthetően. Én viszont így szenvedek, mert szarul esik, hogy nem látom rajta azt az érdeklődést mint régen"


Neked csak az egósimogatás hiányzik semmi más, amíg érdeklődik jól esik akkor szuper minden ha meg nem érdeklődik akkor menjen a fenébe. Vagy talán nem jól értelmezem te jesszus? Ha nem nyugodtan írd meg tévedhetek én is. Én kíváncsi lennék azért az ő véleményére is, hogy mi lehet ezzel a dologgal kapcsolatban. Pontozd le ezt is mert nem fog tetszeni az biztos, pedig ez csak egy ártatlan vélemény :)

2020. márc. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
"kedves" utolsó, nem értem mért kell ilyen gúnyosnak lenni, szerintem egy kapcsolat egyik fő eleme, hogy kedvesek legyünk egymással, ha már annyi szar van az életben mint amennyi sajnos.. Legalább a párok nyújtsanak egymásnak egy kis örömet, a testi dolgokon kívül is. Ha te ezt nem így gondolod, akkor valami irdatlan nagy s.ggf.j lehetsz.. És szerintem inkább ne legyen senkid, mindenki jobban jár.
2020. márc. 12. 18:08
 16/18 A kérdező kommentje:
😉
2020. márc. 12. 18:09
 17/18 tiril ***** válasza:
Hát utoljára amit írtál azzal első résszel én egyetértek, bár már nem tudom a kérdésedhez mi köze,én csak kíváncsi lennék a masik véleményére, nem tudom ezzel mi fájót írtam neked. Így lehetne egy pontosabb hozzaszólást kreálni és megoldást találni a helyzetedre. Mondjuk amit a végére hozzátettél, személyeskedés és ítélkezés nem tudom mire volt jó.
2020. márc. 14. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Arra volt jó, hogy reagáljak, ugyanis te kezdted ezzel a hülye "egó simogatás" dumával, úgy, hogy alig tudsz valamit a helyzetről, rólam pláne. Nyilván nem fogom leírni az egész kapcsolatot, mivel arra se idő, se hely, de egyből a rosszat kell feltételezni, hogy én egó simogatásra vágyok csak.. Mindegy, nem is pazarlok erre több időt, mert nem ér annyit.
2020. márc. 14. 10:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!