Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem működik már ez a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem működik már ez a kapcsolat? Barátnőm mellett unatkozom, és nem érzem boldognak magam.

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt a barátnőmmel, 1 éve költöztünk össze, azóta egyre gyakoribbak a konfliktusok, sokat dolgozunk alig vagyunk együtt.

Kitaláltam mára egy programot, hátha feldobja picit a kapcsolatunkat...

Elvittem ebédelni, aztán elmentünk welleneselni délután, amit már ki szerettünk volna próbálni itt a város mellett ahol élünk van egy wellenes szálló.

Kb 3 órát töltöttünk el, mert már haza szeretett volna jönni, neki ez már elég volt én meg tök jók elpihentem a jacuzziban, be akartam hívni szaunazni ő ezt nem szereti, inkább kiment nyomkodni a telefonját, annyira rosszul esett... Én szívesen maradtam volna még estig de nem lehetett.

Igaz holnap reggel megyünk mind a ketten dolgozni, de úgy gondolom ha már van egy kis időnk egymásra akkor töltsük el rendesen az időt. Most haza értünk leült a tv elé...

És ő mondja folyamatosan hogy alig vagyunk együtt ...

Mostanában olyan magányos vagyok mellette, és úgy érzem hogy elég döcögősen megy a kapcsolatunk.

Wellnessben sem tudtuk 2-3 mondatnál többet beszélgetni.

Én jöttem mentem szauna gőzfürdő, oda nem jött velem , akkor mondtam martozzunk le a hideg vízbe, oda sem jött mert nem szereti a hideget...

Közeledni próbáltam a jacuzziba puszilgattam stb olyan fura volt.

Olyan se veled se nélküled, ilyenkor mit tehetek?

Néha úgy érzem hogy elég volt belőle mert csak tönkre teszi ez az egész napomat amikor ez van...

De végül itt van 3 év, ő elmondása szerint velem tervez, gyerek jövő stb, de így.?



2020. márc. 13. 18:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Keress másik barátnőt.
2020. márc. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

#10, nem az a baj, hogY a kérdező azt hiszi, hogy a barátnője nem boldog.

Ő maga nem boldog, és ez nem hit kérdése.

Az se, hogy megunták egymást.

De persze, olvasgasson, abból még nem lett baj.

2020. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!