Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kényszeres szokás mellett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kényszeres szokás mellett tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés

Páromnak van egy borzalmas szokása, én megőrülök tőle: minden egyes pillanatban tépkedi a kezét. Az ujjai körül már nincs bőr, állandóan véres, sebes. Már többször kértem, hogy hagyja abba, de azt mondja, hogy forduljak el, ha nem tetszik. Bárhol vagyunk, állandóan tépkedi. Szerintem nem normális eleve, de nem tudom, hogy mit tehetnék. Tulajdonképpen csak ez miatt legszívesebben szakítanék.

Vagy ez túl drasztikus lépés lenne? Mikor meglátom, hogy megint csinálja, akkor a gyomrom görcsbe szorul és érzem magamban az agressziót, hogy legszívesebben megütném. Pedig én vagyok a nő. Nem tudom mit tegyek.


2019. máj. 5. 18:18
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Rá kéne jönni, hogy ez milyen jellegű nála. Van aki megeszi, van aki szeretí csak le húzni, valakit zavar, hogy kiáll egy bőrdarab és minden szarba beleakad. Én pl utóbbi vagyok és úgy oldottam meg, hogy vettem egy kulcstartóra fűzhető körömcsipeszt, amivel le tudom vágni az ujjamról a bőrt, hogyha kiáll. Azóta elmúlt és szép a kezem.

32/f

2019. máj. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mintha az én pasimról írnál, ugyanezt csinalja 😃, bár én nem emiatt akarok szakítani, de azt gondolom, hogy már nem szereted őt, ha ilyen apró szokása is irritál ilyen szinten hogy szakítani akarsz. Nem írtad mióta vagytok együtt, együtt éltek-e, stb. De ha semmi nem köz hozzá, akkor érdemes lenne elgondolkkozni, hogy szakíts, mivel úgy tűnik már nem szereted.
2019. máj. 5. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Úgy látszik tényleg nem. Semmi szép nincs abban, amikor szex közben tépkedi a kezét. Ha te erre gerjedsz....
2019. máj. 5. 18:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szex közbeeeen? Ez egy állat :D

32/f

2019. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Véresre télni az ujjait az már tényleg erős! Engem is zavarna kifejezetten megértelek. Biztosan pszichés egyébként ez a dolog mert az öcsém is ezt csinálni de ő nem tépte azért véresre! Eléggé fusztrált volt állandóan, nem mesélt soha ha bántotta valami vagy zavarta így elfogadta az ajánlatom hogy pszichológushoz ment és javult a lelki állapota is közben abba hagyta szerencsére az újj tépázást is! Neki ela belső fusztráltság okozta ezt. A párodnál nem tudni, lehet nem minden esetben ilyen jellegü a probléma ezt neked kell jobban látnod illetve neki tudnia hogy miért is csinálja mit érez közben. Nem vagyok pszichológus! Beszélgess vele szerintem kezdetben erről hogy miert is csinálja mit érez közben.
2019. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!