Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem érthetetlen ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem érthetetlen ez a helyzet a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Rendszeresen vitázik velem a barátnőm azon, hogy nem vagyok rá kíváncsi, és én nem megyek hozzá.

Viszont a helyzet az, hogy ő azt várja el, hogy csak és kizárólag én tegyek azért, hogy mi találkozzunk, vagyis én menjek náluk mindig. Tőlem 30 kilométerre lakik, és semmiféle tömegközlekedés sincs arra. Nekem van jogsim, és a szüleim kocsijával tudok menni csak, de azzal sem amikor akarok, mert apa azzal jár dolgozni, mégpedig váltásban. De ha nem kellene a kocsi sem tudnék minden két napban menni, mivel üzemanyagra menne el az egész pénzem. Ő ezt viszont nem képes belátni, csak azt magyarázza, hogy nem vagyok képes rá sem nézni, hívja akkor a barátnőjét, majd ő kíváncsi rá. Neki nincs jogosítványa, viszont nővére most otthon van, neki van autója is, jogsija is, de hát neki nem mondja, hogy hozza el, meg milyen az már, hogy a lány megy udvarolni a fiúhoz?! Hozzáteszem, hogy 7 hónapja vagyunk együtt.

Ez most megint aktuális lett, mert neki nem kell iskolába járnia, nekem pedig dolgozni. Péntek délután találkoztunk utoljára, és ma, holnap biztos nem tudok menni hozzá, mert itthon is akad dolgom, emiatt tört ki ismét a vita,a részéről.



2020. márc. 16. 13:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
44%

Ha az üzemanyagon vagy kiakadva, mi lesz később a többivel? Pl pelenkák, rezsi, stb...

Vegyél valami régi, olcsó szívódízelt, az elvisz 3 forintból a bnénidhez.

Örülj neki, hogy törődik veled a párod, és hiányol.

2020. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem normális. Kapcsolatban vagytok tehát az 'udvarlási' időszak már nincs. Egy kapcsolatban pedig MIND A 2 félnek kell tennie a kapcsolatért. Megmondod neked érett felnőtt párkapcsolatra van szükséged és nem egyoldalú kapcsolatra. Vagy tesz ő is azért hogy többet találkozzatok vagy fejezze be a követelőzést.
2020. márc. 16. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rajta kiakadva, de fizetek lakbért is, rezsit is, és több százezres fizetésem sincs.

Azért kicsit spórolni is jó volna... Ócska roncsokat sem fogok menni, hogy aztán arra költsek minden forintot...

2020. márc. 16. 13:27
 4/15 anonim ***** válasza:
38%

A férfi sors már csak ilyen. Én anno minden nap mentem 45km hogy a barátnőmmel legyek, ő egy évben 2 alkalommal volt nálam. Hogy mennyibe került? Nagyon sokba, de én döntöttem úgy, hogy bevállalom. Most vén fejjel biztosan nem csinálnám, annyit vezettem már életemben, hogy örülök ha nem kell.

41F

2020. márc. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd nagyon gyerekes.

Én szakítottam már hasonló helyzet miatt, egy percre sem bántam meg.

Mondjuk akkor még én is egyetemen voltam, az ösztöndíjamból járkáltam.

2020. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%
Kerékpár nincs a családban? Jó idő van... Ugyanígy eljöhetne a barátnőd is.
2020. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
76%
Hát ez sajnos ilyen... A párommal majdnem egy éve eggyütt vagyunk es minden hétvégén 100km utazik hozzam. Szoval ha tavol laktot egymastol akkor vannak ilyen problemak...
2020. márc. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy nőjön fel!...
2020. márc. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 tiril ***** válasza:
100%
Nálam is ugyanez volt, hogy a barátnőm lusta volt lejárni hozzám, mindig én jártam hozzá. Még talán nincs késő ezen javítani, de ha már hozzászoktattad hogy folyton te jársz hozzá akkor mostmar mindig el is fogja várni.
2020. márc. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Megmondtam neki, megpróbáltam felvázolni neki úgy, ahogy azt a második válaszoló leírta. Nos, nem sokat ért. Azt is mondtam, hogy én most, jelenleg, nem tudok menni hozzá, amikor akarok, mert engem is érint valamelyest ezt a vírus probléma (ahogy szinte mindenkit most már).

Azt válaszolta, hogy nehogy már ő fizessen fuvardíjat valakinek, mikor én se szoktam soha...

A biciklis ötletet is mondtam, hogy itt a jó idő, rendberakom a bicajom, s majd megyek úgy, de ezt elvárom tőle is.

Hogy is gondolnám, hogy ő annyit fog biciklizni.

2020. márc. 18. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!