Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem érthetetlen ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem érthetetlen ez a helyzet a barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Rendszeresen vitázik velem a barátnőm azon, hogy nem vagyok rá kíváncsi, és én nem megyek hozzá.

Viszont a helyzet az, hogy ő azt várja el, hogy csak és kizárólag én tegyek azért, hogy mi találkozzunk, vagyis én menjek náluk mindig. Tőlem 30 kilométerre lakik, és semmiféle tömegközlekedés sincs arra. Nekem van jogsim, és a szüleim kocsijával tudok menni csak, de azzal sem amikor akarok, mert apa azzal jár dolgozni, mégpedig váltásban. De ha nem kellene a kocsi sem tudnék minden két napban menni, mivel üzemanyagra menne el az egész pénzem. Ő ezt viszont nem képes belátni, csak azt magyarázza, hogy nem vagyok képes rá sem nézni, hívja akkor a barátnőjét, majd ő kíváncsi rá. Neki nincs jogosítványa, viszont nővére most otthon van, neki van autója is, jogsija is, de hát neki nem mondja, hogy hozza el, meg milyen az már, hogy a lány megy udvarolni a fiúhoz?! Hozzáteszem, hogy 7 hónapja vagyunk együtt.

Ez most megint aktuális lett, mert neki nem kell iskolába járnia, nekem pedig dolgozni. Péntek délután találkoztunk utoljára, és ma, holnap biztos nem tudok menni hozzá, mert itthon is akad dolgom, emiatt tört ki ismét a vita,a részéről.



2020. márc. 16. 13:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez veszett ügy. Mindent rád hárít a kiscsaj.
2020. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Pedig én megpróbálok mindent, de nincs annyi pénzem, hogy minden héten legalább(!) kétszer ott tudjak lenni nála.

Az elején persze, hoztam ennyi áldozatot, mert gondoltam ez idővel (pláne szűk egy évvel később) kompenzálódik. Biztos jó volna, de nekem ez most nem fér bele. Persze mondtam neki, hogy ez ideiglenes meg majd jobb lesz, de azt ő nem akarja/nem tudja megvárni, ahogy látom, és nem is akar tenni azért, hogy ő is jöhessen hozzám.

Nem azt mondom, hogy nem megyek el érte, vagy egyáltalán nem megyek náluk (amit ő mond nekem) csak azt, hogy ne mindig csak én.

Tényleg én vagyok ennyire mocsok?

2020. márc. 18. 16:32
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, egyáltalán nem te vagy. Sajnálom, barátnőd egy hisztis p.csa. Én elhiszem hogy szereted, de a saját érdekedben mondom: hagyd a francba. Ez nem lesz jobb, csak még többet fog követelőzni.
2020. márc. 18. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolatban mind a két félnek tennie kell azért, hogy a kapcsolat jól működjön különben nem ér az egész semmit.
2020. márc. 19. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Szentül meg van győződve, hogy ő tett eleget, de én ennyit nem vagyok hajlandó tenni érte, hogy menjek náluk mindig.

Nem azt mondom, hogy úgy en bloc semmit sem tett a kapcsolatért, de a találkozókért mindig én voltam aki tett, és ment, kereste. A legrosszabbul pedig az esett, hogy ha nem tudtam valamiért menni, akkor veszekedett velem, hogy ezt nem hiszi el, hogy 4 meg 5 naponta találkozunk, és ne kifogásokat keressek, mert lenne, aki szívesen menne hozzá, úgy, hogy kérnie sem kell.

Amikor pedig eldöntöttem, hogy kocsira gyűjtök a hó végén megmaradó pénzből, azt mondta, hogy jó, hogy kocsira van pénzem gyűjteni, de hozzá menni heti kétszer legalább már nincs.

2020. márc. 19. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!