Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha sok a veszekedes?

Figyelt kérdés
Sziasztok, van egy parom lassan 5 hónapja, elejen minden siman ment, mielott osszejottunk mar ismertuk egymást egyebkent. Aztan egyre tobb lett a veszekedes. Szeretni nwgyon szeretjük egymast, nincs okunk arra hogy szakitsunk..ha értitek. De a feltekenykedese miatt , sok veszekedes van. Elrontja a kedvem ami hatasara en sem tudok normalisan beszelni vagy állni hozza. Ezen o kivan akadva. Mit lehetne tenni?
2020. márc. 17. 10:19
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A féltékenység nem fog elmúlni. A veszekedések mindig megmaradnak. Ezzel vagy együtt élsz, vagy tovább állsz.
2020. márc. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Adsz okot a féltékenykedésre? Csinálsz olyat, ami fordított esetben téged is zavarna?

Ha ezekre nem a válasz, akkor ülj le vele és beszéljétek meg, hogy neked ez így nem jó.

Ha nem változtat ezek ellenére sem, akkor szerintem felesleges egymás idejét pazarolni. :(

2020. márc. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az alaptalan féltékenykedésemmel tettem tönkre a saját kapcsolatomat is. Igen lehet rajta változtatni, ha az ember igazán akarja. Én a saját káromon tanultam meg ezt.
2020. márc. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!