Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Újraéleszteni a kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Újraéleszteni a kapcsolatot vagy jobb hagyni meghalni? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Több mint 7 éve vagyok együtt a párommal. Az utóbbi pár hónapja a kapcsolatunk elvárások végeérhetetlen csatájává változott. Minden nap veszekszünk, hánytorgazózunk. Mindketten elhanyagolva érezzük magunkat, és hogy a másik mindig ellentmond az ötleteire. Nem tudom honnan kezdjük el orvosolni a problémát. Má belefáradtam hogy arról szól az egész hogy meg akarok neki felelni, folyamatosan rossz amit főzök, ahogyan takarítok, ahogyan dolgozom...mindig mindenhol csak a hiba. Ő ezt úgy éli meg hogy én nem figyelek rá eléggé és ezért nem tudom jól megcsinálni az ételt ahogy ő szereti, s úgy kitakaritani ahogy szerinte jó. Elegem van már az egészből és nincs hova mennem, inkább a pokol mint a szülőkhöz, munkám nincs.

2020. márc. 21. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
defibrillátort neki
2020. márc. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Add át neki a porszívót és a főzőkanalat.


Azért csinálja ezt, mert tudja, hogy nincs hová menned és nyugodtan kicsinálhat az állandó kritikájával. Menj el dolgozni és költözz albérletbe. Minek élsz más nyakán?? Persze, hogy nem tisztel.

2020. márc. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy elnézem választásod nincs, vagy ez, vagy a "pokol". Hát, tessék dönteni. Elég nagy ostobaság volt idáig elfajulni hagyni a dolgokat.
2020. márc. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Amíg veszekedtek, addig van érdeklődés egymás iránt, de le kellene higgandnotok, hogy beszélni tudjatok. Leülni és megbeszélni, hogy mit szeretnétek az életben, mi az, ami zavar a másikban, lehet-e tenni ellene anélkül, hogy meg akarnátok változtatni a másik személyiségét. Lehet, hogy csak pár szokás az, ami a probléma, lehet, hogy unjátok is magatokat, kellene valami újdonság, amit közösen csinálhatnátok. Azt ne várd meg semmiképp, hogy kirakjon, kezdj el azon gondolkodni, hogy milyen lehetőségeid vannak a szülőkön kívül. Egyébként hasonló cipőben járok én is a párommal.
2020. márc. 21. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbáljatok mikor nyugodtabbak vagytok le ülni és megbeszélni a problémát, hátha segít orvosolni a bajt. De én a helyedben el mennék dolgozni ha úgy alakul emelt fővel tudjak elmenni. De lehet ha te is dolgozol ő is változik mert nem ő tart el.
2020. márc. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!