Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha unja a férjem a családi életet?

Figyelt kérdés
Már 2-3 hónapja ez megy, hogy vagy dolgozik vagy haverokkal találkozik vagy ha ritkán mégis itthon van akkor csak lesi a tvt és folyton rászól a 3 éves gyerekünkre, hogy csendesebben játszon mert nem hallja a tvt. Régebben a gyerekkel is foglalkozott, házimunkába is be segített, már semmit. Velem se foglalkozik. Fáradt a szexhez mert ő sokat dolgozik, de ahhoz, hogy haverjaival találkozzon ahhoz persze nem fáradt. Most is hazajött 5kor, fürdött meg evett és el is húzott mert a haverja szerelmi bánatban. Én meg egész nap itthon lesek a gyerekkel az nem baj. Már többször próbáltam vele ezt megbeszélni de még ő emeli fel a hangját, hogy ő dolgozik és jár neki a kikapcsolódás, menjek én is dolgozni és utána magyarázzak. Tudja, hogy 2 hetente beteg a gyerek ugyan, hogy tudnék így dolgozni. Ti meddig tűrnétek ezt?

2020. márc. 21. 19:18
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem, ne játszmázz. Ülj le vele, és beszéljétek meg. Két felelős felnőtt ember vagytok, akiknek már egy gyermekük is van. Azt azért ne felejtsd el hogy ahhoz, hogy egy kapcsolat müködőképes legyen, ahhoz igen is kompromisszumokra van szükség az esetek nagy százalékában. Ha szeretet van, akkor minden van. Ez a legfontosabb. Nagyon sokan sokszor azzal cseszik el a kapcsolatukat, hogy nem beszélgetnek a párjukkal, vagy ha beszélgetnek akkor sem törekednek arra, hogy közös nevezőre jussanak.
2020. márc. 21. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy ne menjen sose, de egy családos ember ne napi szinten csavarogjon már. Próbáltam megbeszélni már de nem lehet, nem is akar ezen változtatni
2020. márc. 21. 20:28
 13/23 anonim ***** válasza:
83%
Ebben a cipőben voltam és válás lett a vége. Már most ki vagy, mi lesz később veled és a gyerekkel? Állj a sarkadra és éld az életed, ne fügj senkitől. Gyerek akkor is meg lesz ha külön váltok. Melegített étel az már nem lesz olyan mint frissen (régen)!
2020. márc. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
62%
Hasonló helyzetben vagyunk mi is... Én is arra gondoltam hogy van valakije, vagy megunta, meggondolta magát a családosdival kapcsolatban. Vagy ami még megfordult a fejemben, hogy még csak most esik le neki a rantusz, hogy már felelős valakikért és bizonytalan magában, hogy képes e rá. Kirekesztve érezheti magát, mivel jóformán mi vagyunk a gyerekkel többet, így jobban is kötődik az anyjához...valami ilyesmi
2020. márc. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Enyém a ház örököltem, viszont közös pénzből újítottuk fel és legtöbb bútor is az övé. Egyszer mikor nagyon osszevesztünk és elment akkor mondtam neki vissza se jöjjön. Erre azt mondta majd ha kifizetem akkor elmegy addig biztos nem. De ugye nem tudok zsebből elővágni vagy másfél milliót.
2020. márc. 21. 20:51
 16/23 anonim ***** válasza:
50%
Na, még egy nő, aki addig rinyált, hogy elleni akar, amíg meg nem szánta a pasija. Ha csak te verted a nyálad a gyerekért, ne csodálkozz, hogy rajtad marad.
2020. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Mindketten akartuk sőt ő még jobban. 6 éve vagyunk együtt, 3 hónapja megy ez írtam is.
2020. márc. 21. 20:55
 18/23 A kérdező kommentje:
Egyébként igaz ez hülye barom vagyok, hogy szültem neki most én is azt mondom de ezen már változtatni nem tudok
2020. márc. 21. 20:57
 19/23 anonim ***** válasza:
18%
A haverok, nem basztatják. Ennyi.
2020. márc. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
30%

6 éve vagytok együtt, 3 éves gyereketek vagy és amiért az előző 3 hónapban elcsúszott azt mondod, hogy hülye voltál amiért gyereket szültél neki?

Ne haragudj, de veled sincs minden rendben. A gyereket ebbe bevonni?


Ott rontottad el, hogy megengedtél neki mindent; bármikor elmehet, nem kell házimunkát csinálni, nem kell a gyerekkel foglalkozni. Túl nagy szabadság mellett egyrészt nem érzi a határokat, másrészt unja magát.


Szépen leülni és megbeszélni a dolgokat! A feladatokat újra osztani, a barátozást visszafogni.


A másik hiba, hogy te meg nem mész sehova. Unalmas leszel, ha mindig ott vagy és az egész életed a gyerek körül forog. Mozdulj ki!

2020. márc. 21. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!