Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha unja a férjem a családi életet?

Figyelt kérdés
Már 2-3 hónapja ez megy, hogy vagy dolgozik vagy haverokkal találkozik vagy ha ritkán mégis itthon van akkor csak lesi a tvt és folyton rászól a 3 éves gyerekünkre, hogy csendesebben játszon mert nem hallja a tvt. Régebben a gyerekkel is foglalkozott, házimunkába is be segített, már semmit. Velem se foglalkozik. Fáradt a szexhez mert ő sokat dolgozik, de ahhoz, hogy haverjaival találkozzon ahhoz persze nem fáradt. Most is hazajött 5kor, fürdött meg evett és el is húzott mert a haverja szerelmi bánatban. Én meg egész nap itthon lesek a gyerekkel az nem baj. Már többször próbáltam vele ezt megbeszélni de még ő emeli fel a hangját, hogy ő dolgozik és jár neki a kikapcsolódás, menjek én is dolgozni és utána magyarázzak. Tudja, hogy 2 hetente beteg a gyerek ugyan, hogy tudnék így dolgozni. Ti meddig tűrnétek ezt?

2020. márc. 21. 19:18
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
62%

19, szép is lenne ha a haver basztatná, hogy foglalkozzon a közös gyerekükkel, mert valószínű a haverja nem szült neki gyereket... Ugyan mivel basztatná a haver? Nem nagy teljesítmény a havertól, ha se együtt nem laknak, se semmi közös ügy, persze hogy nem basztatja mivel nincsen mivel.

Egyébként szerintem a szerelmi bánatos haver tehet róla. Azon sírnak rínak együtt hogy a nők... Remélem azért legalább nem biszex.

2020. márc. 22. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben keresnék melót, összeszedném a pénzt, kifizetném és kidobnám a pitsába... vagy vigye a bútorait, a ház akkor is a tiéd!

Hidd el, ameddig nem lépsz ezt fogja csinálni veled és lelkileg tönkremész.

Ne várd a csodát, nem fog megváltozni, max ha ő maga kap észbe!

2020. márc. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Pont a koronavírus idejében amúgy el is mehetsz dolgozni.
2020. márc. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!