Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így örökre egyedül maradok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így örökre egyedül maradok? Nem tudok szerelmes lenni.

Figyelt kérdés

Nem tudok szerelembe esni.Nem értem másnak miért megy olyan könnyen.Lassan a barátnőim felének már vagy 4 barátjuk volt,nekem még egy se.

Vonzódás az van, de nekem érzelmek is kellenek.Ami nehezebben megy.:/ Más is van így?

Már 18 vagyok de egyetlen egy barátom sem volt.Néha úgy érzem kimaradok valamiből,pedig részese szeretnék lenni.

Lehet inkább egyedül kéne maradnom?De ennek csak az lesz a következménye, hogy magamat fogom hibáztatni, és magamba roskadok...:S Olyan rossz mikor írják barátnőim ,hogy megint megismerkedtek valakivel és alakulóban van a dolog, nekem meg senki...:(

Van más is így?? Ti mit tetettek ellene?? Vagy egyáltalán miért nem tudok szerelembe esni??

18l


2010. júl. 25. 21:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
Azért,mert sekélyes a lelkivilágod,és zárkózott vagy érzelmileg.Félsz az érzésektől,mert félsz a csalódástól is.Többre tartod magad annál,mint hogy elköteleződj és aztán csalódj.Még változhatsz,de ezt akarnod is kell.
2010. júl. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
64%
Sajnálom egyébként,ha nem tetszik az igazság.Lepontozhatsz,de ezzel a saját korlátaidat nem fogod legyőzni.
2010. júl. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
küldj privit ha gondolod:)
2010. júl. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
87%

sok kitartással szert tudsz tenni egy barátra de ahhoz akarni is kell. Én ugyan abban a helyzetben vagyok mint te, csak nekem a csajok terén van ilyen bajom drága szüleim jó voltából........ néha már nem tudom mi lenne jobb nekik ha nem élnék vagy lelépnék de mind1.

Ne add fel az igazi rád fog találni, csak bízz magadban ismerkedj és össze fog jönni próbálj meg nyílni ha nehezen is megy de próbáld meg!!!

17/F

2010. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat jöhet még...

1.válaszolónak:NEm én pontoztalak le.Épp ezaz, hogy felpontoztalak ,mert teljesen igazad van.Talán félek attól,hogy csalódni fogok és inkább ellökök magam mellől mindenkit.Amúgy sincs túl sok önbizalmam se.:/

2010. júl. 25. 21:53
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
detto...
2010. júl. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%

Szia!

Szerintem visszahúzúdó vagy. Nem írtad le pontosan, tehát csak találgatni tudok. Mozdulj ki, járj társaságokba akkor 100% lesz a siker. Barátnőiddel meg ne foglalkozz, hogy nekik hány pasijuk van, ki tudja mekkora qrvák... már megbocsáss.:)

Próbálj kicsit szociálisabb lenni, legyél nyitott, vidám lássák rajtad hogy nem vagy unalmas.

Sok sikert a jövőben !! =)

2010. júl. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
46%

Mi azzal a gond, ha 18 évesen nem húztak még farokra?

Lehet nincs aki tetszik?


Azért,mert sekélyes a lelkivilágod,és zárkózott vagy érzelmileg.Félsz az érzésektől,mert félsz a csalódástól is.Többre tartod magad annál,mint hogy elköteleződj és aztán csalódj.Még változhatsz,de ezt akarnod is kell.


Ezt a paraszt gügye szöveget! Miért lenne kötelező csalódni? Csak hogy olyan fiuk is nőhöz jussanak, akik egyébként normális nőnek nem kellenének?


Az a sekélyes akinek akárki megfelel és szerelmes lesz bele akárkivel összeáll anélkül érdekelné mi lesz az eredménye, szerintem meg nem is barátságról kell beszélni.


A barátság sex nélküli dolog elméletileg. Egyszerűen miért szeretnél fiút, ha nem tetszik?


Találni fogsz valakit, ha más nem lejjebb adod a mércét nem kell erőltetni. Fiatalon ráérsz keresni! Azok mondják az ellenkezőjét, akik egyébként nem kellenének!


30 évesen se lennél lekésve semmiről! Viszont addig úgy is lesz aki tetszeni fog! Csak tenni is kell érte, hogy láthass fiút aki tetszhet!


18 évsen valószínüleg nem sok fiút láttál!

2010. júl. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nem is az a baj... hanem, hogy még nem tapasztaltam szinte semmit fiúk terén:S Ügyetlen lennék egy kapcsolathoz,és nem hiszem, hogy egy ilyen tapasztalatlan lány kellene egy fiúnak is.

Én várok/vártam eddig is nagyon sokat, de eddig senki se tudta nagyon megdobogtatni a szívemet.

Sajnos én olyan vagyok, hogy képes vagyok emiatt magamba roskadni. Szóval ha 30 évesen is ugyanitt fogok járni mint most, abban biztos vagyok, hogy semmi jó nem fog kisülni.


'18 évsen valószínüleg nem sok fiút láttál'

ezt hogy érted?

2010. júl. 26. 22:14
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

áááá

kislány...dettó én vagy

uuhh én is 18 és bár volt egy kapcsolatom, nem éreztem szerelmet soha

nem tudok szerelmes lenni, félek magam elkötelezni...

ja, és aki tetszene esetleg, azt a gondolataimban utasítom el, így nem a szívemre, hanem a józan eszemre hallgatok...mert arra gondolok, hogy mit szólnának a szüleim, vagy a barátok...

gondolkodj ezeken, hátha segítettem

18L

2010. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!