Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Így örökre egyedül maradok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így örökre egyedül maradok? Nem tudok szerelmes lenni.

Figyelt kérdés

Nem tudok szerelembe esni.Nem értem másnak miért megy olyan könnyen.Lassan a barátnőim felének már vagy 4 barátjuk volt,nekem még egy se.

Vonzódás az van, de nekem érzelmek is kellenek.Ami nehezebben megy.:/ Más is van így?

Már 18 vagyok de egyetlen egy barátom sem volt.Néha úgy érzem kimaradok valamiből,pedig részese szeretnék lenni.

Lehet inkább egyedül kéne maradnom?De ennek csak az lesz a következménye, hogy magamat fogom hibáztatni, és magamba roskadok...:S Olyan rossz mikor írják barátnőim ,hogy megint megismerkedtek valakivel és alakulóban van a dolog, nekem meg senki...:(

Van más is így?? Ti mit tetettek ellene?? Vagy egyáltalán miért nem tudok szerelembe esni??

18l


2010. júl. 25. 21:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
65%

Ezt úgy értem nagyon sok fiú van és nem ismered a választékot! Ezekből keveset láttál még, ezért lehet nem is tudnál megfelelő döntést ítéletet hozni ki illik igazán hozzád! Ráadásul elég bátortalan is lehetsz!

pl mondjuk mielőtt csókolóznál valakivel lehet nem akarnál utánnajárni néhány dolognak. Egyszerűen mutassa meg a nemi szervét ha érdekel téged, mert neked lehet számít milyen egy fiú nemi szerve és ha nem tetszik akkor lehet nem kéne vele csókolózni! Van választék és lehet erőssebbet egészségesebbet választani. Azt nem tudom neked ki felelne meg! Vagy egy fiú nem igazán tetszik még is szeretnél valamit mert hiányod van. Ez néhány év múlva lehet nem lenne így mert akkor már határozottabb egyéniség leszel! És nem követsz el ilyen hibákat! Ez visszafogottság egésszen normális a te korodban!

Rengeteg mindent kell tanulnod ez időbe tellik és nehéz azoknak akik a megfelelő fiúval szeretnének érintkezni!

A legtöbben ezzel ellentétes beállítottságúak. Ezért könnyen megy ez nekik.

Ráadásul az egész érzésnek érzéseknek amit érzel egy egésszé kell összeállnia, mert az érzésekkel sem vagy tisztában mit jelenthet. Miért nem vagy szerelmes!

Ez azért van mert nincs fiú aki illene hozzád!

Semmivel nem lennél előrébb azzal ha már lett volna fiú!

Lehet tapasztalatban igen, de ez nem éri meg! Sokkal fontosabb, hogy választhatsz. Ennek ez a szebbsége és nehézsége is hogy nics olyan tapasztalatod!

Ezeket másoktól kell megtanulnod, nem saját magad kitapasztalni!


Azok a lányok akiknek olyan fiú vette el a szüzességüket akik csak azt élvezték hogy megrontják őket mennyivel vannak előrébb? Nekik már részben mindegy! Ezen a téren!


Fél valaki elkötelezni magát ha nem szerlmes ez így van.

De ha nem várja meg a szerlmet azt a fiút akinek kellen is szerelemből ez a nehézsége. Nyílván nehéz magához illőt találni! De ez igénytelenség, nem azért van ha valaki nem tud szerelembe esni! K*rni akar ennyi!


Elnézést ez kicsit kemény lesz, de ez egy nagyon kicsi tudathasadás is lehet. Amikor így valaki különválassza a dolgokat az már nem egészséges, nem egészséges, ezeknek együtt kell lenniük egy kiforrott érzésben! Valaki a sikertelenségben és nehézségben könnyen meghasonlik!


Egyáltalán nem könnyű találni valakit, aki igazán illik!

Ez még sokszor 30-40 éveseknek is sajnálatosan megy!

Nem kell 30 ig várni, de nem kell félni attól, hogy valaki később talál! Nem kell siettetni! Mindenki a neki megfelelő tempóban kell haladnia!


Az emberek 95% a sikertelenek ezen a téren! Egy fiatal előtt nehéz nehézségek vannak!


Annyit lehet tenni, hogy nem erőlteted és tisztában vagy vele, hogy egy fiú ha beszél veled azért beszél hogy megdugjon, a barátság hülyeséget meg kerülni nagyon messzire!


Ha valaki nem érett rá, hogy ezt nyíltan kezelje, vagy nem szeretné nyíltan, abból semmi normális nem lesz!


Barátok nincsnek lányok fiúk közt! Aki szellemileg ennyire gyenge és hazug és nem képes kezelni a sexuális érdeklődést fiú és lány között, azt el kell kerülni, ha normálisat szeretne valaki!


Akkor lesz valaki felnőtt részben és érett a sexuális életre, ha nyíltan képes kezelni, hogy az illetővel mit szeretne! Ezt nem erőltenti kell ez idővel lesz, a megfelelő alkalom illető fiú esetén!


Én pl tudom mit várok el egy nőtöl és ezt el is várom!

Megkérdezem számszerűen azt is hány fiúval csókolózott!

Valószínüleg olyat nem fogok találni aki nem csókolózott, meg ezt nehéz is elvárni, mert én már igen. De biztos nem tudna egyetlen nő se egy könnyen rá venni, hogy őtt válasszam néhány esetben pl már valakivle többet csinált, mint csókolózás! És ezen kívül még van néhány dolog.

Egyértelmű készsége legyen az élethez, nevelni valakit!

Olyan nőt biztos nem választanék aki itt írogat 15 éveseknek hogy szopjál. Valaki az én gyerekemnek ilyet mondana meg is halna! Nekem ezt nem kell lejjebb adnom, mert így is fogok találni. Lehet van olyan aki nem fog szűz nőt találni, vagy hülye lesz a felesége felnevelni a fiát lányát!

Sokkal élvezetesebb keresni egy normálisat, mint nyomikra vadászni, és azok után sírni mert annyira lejjebb csúszik valaki hogy lassan senkinek nem kell még egy menetre sem!


A kedves barátnőid lehet nem unják még, de ők biztos nem a leg igényesebb szűz fiúkkal ismerkednek sorra!

Akik normálisan fogják nevelni a gyerekeiket, meg normálisan fognak viselkedni vele, és kielégítő nemi élete lesz a barátnőidnek! Normális fiúkhoz ők se mernek oda menni! Egyébként én is volt, hogy próbáltam barátkozni lányokkal, de ők inkább azt akarták hogy simogassam a csiklójukat, meg csókolózni ezt úgy 6 éves kortól! Aztán nem kellettek. Valahogy azóta se érdekel csak úgy hiphop. Aki azt élvezi, hogy x vagy xx vagy xxx fiúval lánnyal élvezkedet ilyen is van!

Ezt neked kell eldönteni mit is szeretnél!

Minden nem megy egyszerre! 2-3-4-50 fiúval lenni aztán szüzen összeállni egy fiúval! Nálam elég sok lány próbálta magát szűznek eladni! És fiúkból is van ilyen!


Nehogy azt hidd nehéz fiút találni! Akarni kell ha nem akarod akkor meg élvezd azt hogy nincs, vagy olyat keresel akit szeretnél!


Szűz vagy élvezed, ezért nincs fiúd! Ha azt akarnád legyen, akkor lenne! Ha egyszer lesz aki tetszik, akarni is fogod, akkor meg fogod tudni szerezni! Ez az egy amiben biztos lehetsz!


Egy pl még, nekem volt egy lány aki tetszett, de nem illettünk össze, megmondtam neki, hogy azért nem találkozok vele, mert akkor viszont már nem bírnám ki hogy ne dugjam meg! De van úgy hogy örülök, hogy egy nő oda se köszön nekem, mert akkor se bírnám ki!


Ha lenne fiú akinek nagyon tetszenél, és közeledne feléd, te se bírnád ki sokáig, lehet első második alkalommal csókolóznátok, dugnátok! Nem érdekelne, hogy nem vagy szerelmes!


Ezekkel tisztában kell lenni! A legtöbben úgy lesznek szülők, hogy nem szerelmesek! De felizgultak! ?) Ki van ez találva!

2010. júl. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Tegnapelőtt 18:08- A szövegemet általában csak az titulálja par@sztnka,aki magára veszi azt a bizonyos inget,szóval innentől nincs ereje és értelme a kötekedésednek.A kisregényből,amit írtál,meg az derül ki,hogy egy sikertelen,megkeseredett szingli,vagy facér hímnemű egyed vagy,aki azzal vigasztalja saját magát,hogy mindig Neki van igaza.Az effajta embereknek általában ezért nincs senkijük.

Változni és változtatni természetesen lehet,és kell is.Nekem is,Neked is,mindenkinek.

2010. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!