Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem szereti a barárnőjét, miért van vele?

Figyelt kérdés
Megismertem egy 34 éves férfit,akivel szimpatizáltunk,de már az ismerkedés alatt is mondta : nem érdemlek meg egy ilyen lányt stb stb és volt ,hogy gondoltam hagyom is az egészet a fenébe,én 30 éves vagyok és van egy kislányom,gondoltam elijesztettem a gyermekkel.Aztán az első randin elmondta ,hogy 5 éve van barátnője egy 45 éves ,2gyermekes ,molett nő személyében. Kérdeztem:nem tudnád elhagyni ? Szereted ? A válasz :nem,de nem tett semmi rosszat ellenem és most életközepi válságban van . A nő soha nem akart vele élni ,200km-re laknak egymástól,elnyomoztam és igaz,1 vagy két hetente találkoznak egy pár órára ( a nő vezet le hozzá majd megy) Hallottam ,hogy beszél a nő,utasítgatja ő meg csak bólogat.Arra is gondoltam,anyagi függőség áll a dolog mögött,mivel egyszer azt mondta : el akarom hagyni ,de nem tudom 😂Az igazság ,hogy nem komoly kapcsolatot kerestem és mivel az ő kapcsolatát semminek értékeltem ,belementem.Nem ígért nekem semmit ,nem hazudtunk egymásnak.Majd egy idő után sokszor elutasító volt,állítólag nem tudta a nőt szexuálisan megkívánni.De azt mondta már a kapcsolat elején is heti 2szer ,aztán heti vagy 2heti egyszer volt valami.(nálunk meg napi 5-6szor is sokszor).Amúgy soha nem panaszkodott a feleségére ,az infók mennek közben egy-egy elejtett szóból a következők: hazudik sokat,ellenőrzi a telefonját a srácnak (akkor hagytam ott ,amikor megláttam ,hogy az ágy mögé beesett telóját csörgetve még a nevem sem volt a telefonkönyvben) Sokat voltunk együtt januárban (mivel a kislányom az apukájával volt 2 hétig,így szinte ott laktam...akkor láttam a telóján,hogy letiltotta a barátnőjét,azt mondta szakít :mondtam ne tegye ,aztán kérdeztem,hogy beszéltek erről .Erre a válasz:nem ,de majd észreveszi magát ,ha nem veszem fel.A barátnője házában egyszer volt ,a tini gyerekeit is 1-2szer látta,de a szüleinek azt hazudja,hogy a nőhöz szoktak menni,pedig a nő vezet hozzá ,mint már mondtam.A srác full depis ,szociális fóbiája van ,most 16 órákat alszik és azt mondta az álmába menekül. Olyan rosszul néz ki,hogy kérdeztem szed e valamit,mert teljes le van lassulva,a szeme álmos...Mielőtt mondjátok,hogy egy idióta vagyok,tudom .Azt szerettem amikor beszélgettünk mélyeket nála(mivel ha elmentünk valahová úgy nézett ,mint az űzött vad ,azt nem szerettem ...) soha nem akartam vele komolyat,mert bár ő el van nyomva,engem mégis le akart nyomni :”nyáron ugye ezt nem veszed fel?!, miért van nyitva az erkélyajtó?!Hol voltál? Ne csinálj addig semmit ,amíg én nem mondom.Kérdezz engem ,mielőtt valamit csinálsz! Ne ezt a függönyt vedd meg,hanem amit én mondok . Stb...”A pszochológiàban jártas emberek véleménye szerint ez borderline? Amikor engem megölelt olyanokat sóhajtott,mint aki meg fog halni,mondta csak ölelj ,mint egy kisgyereket. Vágyik más lányokra,a fiatalabb magas vékony lányok tetszenek neki,akkor miért nem lép ? Ha a barátnője semmilyen szempontból nem felel meg neki ? Egy 45 éves anyukát aki elvált 8 éve,mi motivál egy ilyen kapcsolatra? Én 8 hónapja vagyok egyedül,de hosszú távon majd a stabilitást keresném,nem egy ilyet .Ja a nőci felnőttképzési oktatásban tanár ,ott szokás,hogy fiatalabb pasikra nyomulnak az idősebb tanárnők,ő is tetszett egy ma már nyugdíjas néninek (72éves,akinek a lánya a srác korosztálya).Lehet én vagyok a naív,egy regényt tudnék írni a furcsaságairól...Tényleg ennyire rossz a helyzet manapság?
2020. márc. 26. 11:20
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Elgépeltem ,bocsi. Szóval magázza a szüleit ...teljes hivatalos a kapcsolatuk és a nővel is
2020. márc. 26. 12:36
 12/24 anonim ***** válasza:
20%
Legyél vele, te szerencsétlen, a magadfajta üresfejű szukák miatt vannak a normális férfiak befordulva, mert nektek kizárólag a szar kell, igénytelen, féreg az összes nő. Mindegyik nyomja, hogy normális, morális, humoros, előzékeny, jószívű, stb. férfi kell és folyamatosan az ilyen selejtekre másztok rá. Olyan idióták vagytok, mint a f_sz.
2020. márc. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ha valakinek van ideje a mai vilagban naponta 6x szexelni, az tuti nem dolgozik.
2020. márc. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Hétvégente 😅
2020. márc. 26. 12:52
 15/24 anonim ***** válasza:

12-es!

Edesanyad is rosszul valasztott

2020. márc. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Hüha, de bator vagy...

Ha most ezt most face to face mondtad volna, nö letemre mondom, mar nem elnel.

Egy luzer kis p ö c s maradsz, aki a gep elött ülve mocskoljak a nöket, mert nem jut neked senki a visszataszito viselkedesed miatt. De persze ha elöben kellene megmondanod a magadet valakinek, akkor beszarsz, mint egy kislany.

Remelem ahol laksz, jo sok cigany vagy, es ugy megvernek, hogy az eletben többet nem allsz fel elve.

2020. márc. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Mellékesben kidobó vagyok, cicácskám, bárki fejét letépem és beleszarok a torkába. :)
2020. márc. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Na akkor meg jobb, parom boxolo es kidobo, ugyhogy jo kis ellenfel lenne neked.

Amugy ne almodozz, ez a valosag 😅 te szanalmas eger

2020. márc. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

A kocsmát ne keverd a boxszal, te hülyeleány, mert boxolónak nem mindig van töke a ring, bíró, szabályok között, de egy jó kidobó ha kést rántanak is rá és odab_sz. Utcán nincs gong, meg fogvédő... :)

Na csá, ribike.

2020. márc. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Mondom, almodozz tovabb😅

Gondolom a p ö cs mar nem all, ezert beszelsz ilyen alpari, paraszt modon.

Ha ennyire tökös vagy, aruld mar el privatban, hogy ki vagy es hol lehet megtalalni, es akkor fröcsögj nyominger

2020. márc. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!