Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy férfi nem szereti a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi nem szereti a barárnőjét, miért van vele?

Figyelt kérdés
Megismertem egy 34 éves férfit,akivel szimpatizáltunk,de már az ismerkedés alatt is mondta : nem érdemlek meg egy ilyen lányt stb stb és volt ,hogy gondoltam hagyom is az egészet a fenébe,én 30 éves vagyok és van egy kislányom,gondoltam elijesztettem a gyermekkel.Aztán az első randin elmondta ,hogy 5 éve van barátnője egy 45 éves ,2gyermekes ,molett nő személyében. Kérdeztem:nem tudnád elhagyni ? Szereted ? A válasz :nem,de nem tett semmi rosszat ellenem és most életközepi válságban van . A nő soha nem akart vele élni ,200km-re laknak egymástól,elnyomoztam és igaz,1 vagy két hetente találkoznak egy pár órára ( a nő vezet le hozzá majd megy) Hallottam ,hogy beszél a nő,utasítgatja ő meg csak bólogat.Arra is gondoltam,anyagi függőség áll a dolog mögött,mivel egyszer azt mondta : el akarom hagyni ,de nem tudom 😂Az igazság ,hogy nem komoly kapcsolatot kerestem és mivel az ő kapcsolatát semminek értékeltem ,belementem.Nem ígért nekem semmit ,nem hazudtunk egymásnak.Majd egy idő után sokszor elutasító volt,állítólag nem tudta a nőt szexuálisan megkívánni.De azt mondta már a kapcsolat elején is heti 2szer ,aztán heti vagy 2heti egyszer volt valami.(nálunk meg napi 5-6szor is sokszor).Amúgy soha nem panaszkodott a feleségére ,az infók mennek közben egy-egy elejtett szóból a következők: hazudik sokat,ellenőrzi a telefonját a srácnak (akkor hagytam ott ,amikor megláttam ,hogy az ágy mögé beesett telóját csörgetve még a nevem sem volt a telefonkönyvben) Sokat voltunk együtt januárban (mivel a kislányom az apukájával volt 2 hétig,így szinte ott laktam...akkor láttam a telóján,hogy letiltotta a barátnőjét,azt mondta szakít :mondtam ne tegye ,aztán kérdeztem,hogy beszéltek erről .Erre a válasz:nem ,de majd észreveszi magát ,ha nem veszem fel.A barátnője házában egyszer volt ,a tini gyerekeit is 1-2szer látta,de a szüleinek azt hazudja,hogy a nőhöz szoktak menni,pedig a nő vezet hozzá ,mint már mondtam.A srác full depis ,szociális fóbiája van ,most 16 órákat alszik és azt mondta az álmába menekül. Olyan rosszul néz ki,hogy kérdeztem szed e valamit,mert teljes le van lassulva,a szeme álmos...Mielőtt mondjátok,hogy egy idióta vagyok,tudom .Azt szerettem amikor beszélgettünk mélyeket nála(mivel ha elmentünk valahová úgy nézett ,mint az űzött vad ,azt nem szerettem ...) soha nem akartam vele komolyat,mert bár ő el van nyomva,engem mégis le akart nyomni :”nyáron ugye ezt nem veszed fel?!, miért van nyitva az erkélyajtó?!Hol voltál? Ne csinálj addig semmit ,amíg én nem mondom.Kérdezz engem ,mielőtt valamit csinálsz! Ne ezt a függönyt vedd meg,hanem amit én mondok . Stb...”A pszochológiàban jártas emberek véleménye szerint ez borderline? Amikor engem megölelt olyanokat sóhajtott,mint aki meg fog halni,mondta csak ölelj ,mint egy kisgyereket. Vágyik más lányokra,a fiatalabb magas vékony lányok tetszenek neki,akkor miért nem lép ? Ha a barátnője semmilyen szempontból nem felel meg neki ? Egy 45 éves anyukát aki elvált 8 éve,mi motivál egy ilyen kapcsolatra? Én 8 hónapja vagyok egyedül,de hosszú távon majd a stabilitást keresném,nem egy ilyet .Ja a nőci felnőttképzési oktatásban tanár ,ott szokás,hogy fiatalabb pasikra nyomulnak az idősebb tanárnők,ő is tetszett egy ma már nyugdíjas néninek (72éves,akinek a lánya a srác korosztálya).Lehet én vagyok a naív,egy regényt tudnék írni a furcsaságairól...Tényleg ennyire rossz a helyzet manapság?
2020. márc. 26. 11:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
A pasi valószínűleg hazudott neked is, mint a vízfolyás. Helyette inkább magadban keresd a problémát, főleg, ha gyereked van; ne vedd be a sablon széptevős dumákat.
2020. márc. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
A csajt nem szereti az egyértelmű,de vagy rámunt és új préda után néz(ami szinten nem zavart volna,mivel kötetlen kapcsolatban gondolkodtam ,és tok mindegy hogy rajtam kívül 1 vagy 2-3 nővel van ),ezért ezt nem gondolom.Viszont miután kidobtam ,keresett és lelkes volt,azután viszont már csak barátként kezelt ,és mondta ne is menjek közelebb hozza ,mert ő nem tud csak úgy megolelni ...hat ez be is bizonyosodott....és soha nem hitte el,hogy nekem ez így megfelel,csak lazán ....ezért gondolok arra,hogy tényleg minimum lelki függőségben van a nőtől és hiába nem boldog ,nem az esete stb,múltkor elő tolt egy magabiztos dumát ,mintha olvasta volna ;nem számít a kor,nem számít a kinézet,csak az hogy a lelkek osszeillenek.Megkerdeztem és nálatok ez így van?-Hat nem,mert sokat hazudik ,de sokat is segitett nekem .Kerdeztem te csak szexre kellesz neki ? mondta ,igen arra és tudja ...akkor mi a bubanatos fene ez? Meg ha 100szor volt köztünk testiség,akkor a 101.nel lett hirtelen buntudata? Az utolsó 1-2 hétben ugyan volt köztünk testiseg ,de en kezdeményeztem ,mert haza akart menni(3percre lakunk egymástól ...) tudom,hogy otthon van és alszik ,le is van most pukkanva(a karantén is rátesz),de ha nem volt melóban eddig is antiszoc volt,a barátjával nem ment kávézni egy hónap hívás után ,sehova nem jár,nem eszik nyilvános helyen és azt mondta a munka és házán kívül minek is mozdulna ki ,a haza a királysága ,ott van biztonságban.Amugy paranoias is,nézett ki az ablakon folyton ha nála voltunk,ha meg nálam ,a beepitett szekrényt nézte,hogy egy másik pasi/hulla van-e ott kb?!😅Tehát kizárom,hogy van új valaki ,lehet ennyire gyenge és tényleg bűntudata van ?!
2020. márc. 26. 14:23
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak megbántani, de te az ilyen gyökereket hol találod? Az exed szerencsejátékos volt, ez a pondró pedig egy élősködő f..sz. Milyen példát mutatsz a lányodnak, ha ilyenekkel jössz össze? 30 éves vagy, legyen már annyi eszed, hogy nem hiszel el mindent ennek a féregnek. Ez az ember több nőt is lehúz, ráadásul olyan nőket választ akiknél bejön ez a fajta hazug szöveg, akiket nincs aki megvédjen. Nyisd ki a szemed és dobd ki ezt a férget, amielőtt a pénzedtől is meg fog fosztani. Ez a bántalmazás előszobája, de ebből te csak rosszul fogsz kijönni, mert tudom, hogy hiába írjuk le neked 1000x hogy ki vagy használva, te csak azt hallod amit hallani akarsz, csak nehogy késő legyen amikor felébredsz ebből a rémálomnak nevezett valamiből, amiben benne vagy.
2020. márc. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Egyébként ez igaz,hogy mindig alárendelt vagyok a kapcsolatainkban,olyan férfiakkal voltam,akik minden téren kihasználtak ,letörték az önbizalmam folyamatosan,pedig úgymond ők minden tekintetben rosszabbul álltak.Ezt még ez a mostani is mondta,hogy én nagyon leadom a szintet ...a környezetemben is aki tud erről,már csak kinézet alapján is így vélekedik...És nem a gyerek miatt adtam lejjebb,mindig is lent volt ,mert sosem hittem el magamról,hogy egy normális,figyelmes ,pozitív férfinek én kellenék.(én pozitív vagyok ,az eddigiek mind negatívak akik szerint szar az élet és mindenki hülye)Viszont tudom,magamnak köszönhetem,hogy saját magam leminősítettem,ezen igyekszek is majd változtatni...A poén az,hogy értelmes beszélgetésben is még csak most,ezzel az utolsóval volt részem ...,mert ő lexikálisan (érzelmileg semmiképp sem) legalább képben van. Akik ismernek azt mondják,mellém egy erős,beszédes,pörgős,zenehallgatós(spontán valamilyen szinten) férfi kell,ilyenre is vágyok,mégsem ezt kapom...Csernust néztem,meg mindenféléket kezdtem olvasgatni ez ügyben,ő azt mondja azért kap az ember ilyet,mert ilyen jár,mivel nem tisztelem magam.Update:Ha pszichológus lennék vagy börtönben dolgoznék,mindenkibe szerelmes lennék,mert van egy ilyen Teréz Anya vénám,hogy szegény gyilkoska stb ,majd én megmentem...10/1 jó tulajdonságnál azt az egyet értékelem,magamban 10/9re is azt az egy hiányt nagyítom fel...hát ilyen vagyok én ...
2020. márc. 26. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!