Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális problémák?

Figyelt kérdés

Nem voltam biztos benne hogy pont ide kell e kiírni, de a kapcsolatot is érinti illetve ahhoz tartozik, szóval ezért került ide.


A férjem kicsit önző ebben a dologban és igazságtalan. Ha ő vágyik rá, akkor nekem feltétlenül rendelkezésre kell állnom, de ha én akarom akkor lepattint, vagy kiderül hogy már kielégítette magát és én nem kellek neki. És mindig úgy van ahogy ő akarja. Ha megkérem, néha elkezdjük úgy ahogy én szeretném, de aztán hamar pozíciót váltunk mert neki nem kényelmes. És csak nagyon ritkán van orgazmusom... több mint egy hónapja volt utoljára. Nem mondom hogy kifejezetten rossz lenne, de nem is annyira jó. Inkább csak elmegy. És ez nem volt mindig így. Házasságunk első pár hónapja csodálatos volt. Kb 5 hónapja kezdődött ez az állapot. És nem értem mi történhetett. Próbáltam vele is beszélni erről, de csak megsértődött hogy miért nem jó vele a szex és hogy igenis törődik velem, és azt akarja hogy nekem is jó legyen. És mivel nem érzi át a helyzetemet nem is tudja hogy mit akarok változtatni. Neki jó így és csak ez számít. Én meg valószínűleg ott rontom el hogy fontosabb a békesség mint a saját vágyaim és elégedettségem. Inkább tűrtem csendben minthogy naphosszat veszekedjünk emiatt és persze nem is változott semmi. De már elegem van, csak tudni szeretném hogy van e valami más módja a változásnak, hogy hozzam fel neki hogy ne sértsen meg az egóját?


2020. márc. 26. 15:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és az elutasítások miatt már a szexet sem kívánom annyira, a vágyaimat is vissza lehet hozni valahogy?
2020. márc. 26. 15:17
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy olyan érzésem, hogy hamar házasodtatok. Elmúlt a szerelem, most kiderül, ki milyen valójában. A férjed amúgy nem kicsit önző a leírtak alapján. Ha nem tud változtatni a hozzáállásán, ennek a házasságnak annyi.
2020. márc. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
59%
Ha nem akar meghallgatni ezügyben,akkor neked meg fájhat a fejed mikor ő vágyódik rád.Ha nem lesz pár napig szex,majd átgondolja a dolgokat talán. Az mi hogy ő már kielégítette magát? :-O nem nagyon örülnék ha a férjem kiverné a farkát bármikor is,nélkülem.. Nem valami frankón működnek nálatok a dolgok szex terén,az biztos...
2020. márc. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A nemi vágy elszáll akkor az már nem jön vissza. Kiégettnek tűnik a dolog. Ha nincs gyerek váljatok el. Időben! Minek kínoznátok egymást.
2020. márc. 26. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
51%

#3 A férjed ki szokta verni a farkát, ugyanúgy, mint minden férfi a világon, nélküled.

Elég magas lovon ülsz, nagyon nagyot fog koppanni! :)

2020. márc. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó,nem ülök magas lovon..Hidd el vannak olyan férfiak is akik nem verik a farkukat magukban.Lehetősége se lenne rá, mivel mindig én érek haza előbb,ő pedig 5 emberrel dolgozik egy irodában.Lehet hogy 20 éves korban ez megy,de egy 40 évesnél bizonyos IQ fölött már nemez az elsődleges cél.
2020. márc. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!