Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek a helyemben?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben? Elváljak vagy maradjak vele?

Figyelt kérdés

31 éves nő vagyok, 3 éve házas.

Mielőtt a férjemmel megismerkedtem, nem voltak tartós kapcsolataim: vagy külföldre ment dolgozni a férfi, vagy becsapott és felesége volt stb.

Tehát volt egy pár csalódásom. Aztán megismertem a férjem személyemben egy olyan férfit, aki nem hazudott, tiszteletteljes, jólelkű volt és tudtam róla, hogy pl. ő nem csalna meg stb. A szex nem volt vele annyira jó, de ezek miatt a jó tulajdonságai miatt eltekintettem ettől. Viszonylag magas életszínvonalon élünk, viszont időközben kiderült, hogy sok mindenben másak vagyunk. Itt többnyire ízlésbeli különbségekre gondolok. Ő nem szereti, ha sminkelek, lakkozok, pl.vörös lakk, ami nekem a kedvencem, nála borzasztó. Mostanában sokszor úgy érzem, hogy emiatt nem tudom megélni a nőiességemet. Emellett a másik aggasztó dolog a szexuális életünk. 20-as éveimben én imádtam a szexet, mindig is fontos volt az életemben. Mellette úgy gondolom ellaposodtam. Kívánnám én nagyon a szexet, de sajnos nem vele. Sajnos ő későn érő típus és előttem nem igazán gyűjtött tapasztalatot. Eleinte furcsáltam is, de azt gondoltam, jobb lesz, bele fog ő jönni. Nekem előtte tapasztalt férfiakkal volt dolgom. A lényeg, hogy manapság már az van, hogy inkább masztizok, mintsem szexeljek vele. Ő nem szeret orált adni, amit többször felhoztam neki. Én minden nap igényelném, de jó ha havi 1x kapok. Eleinte próbáltam megfelelni és volt, hogy én minfen nap kényeztettem orálisam, hátha kedvet kap hozzá és viszonozza. De sajnos nem. És az a baj, hogy már ha csinálja is, látom rajta hogy nem élvezi és úgy már szinte nekem is jobb, ha inkább mégsem csinálná. Mikor masztizok, és orgazmusom van, nem egyszer volt, hogy szinte a sírás elkapott, hogy a férjemmel miért nincs ilyen jó és arról álmodozom, hogy milyen jó lenne ezt egy férfival. Milyen jó lenne ha minden nap szeretkeznénk, ha csak úgy spontán egymásnak esnénk. Sok mindent szeretek viszont a férjemben, de ez a szexmentes, ha van is szex, nem élvezetes szex életmód engem kinyír. Nagyon hiányzik a testiség része. Viszont legalább rendes, megbízható ember. Igaz nem valami szórakoztató típus, de nyugis vele az élet. Szeretnék már babát (ő egyébként nem tűnik egy apatípusnak), viszont sokszor elbizonytalanodok, hogy szülnék-e neki gyermeket. A szex miatt és amiatt is, hogyha már gyeek előtt is rossz minőségű a szexuális életünk, milyen lenne gyerek után? Emellett szerintem eleve ez már egy rossz jel, hogy elbizonytalanodom. Nem kellene ebben 100%-ig biztosnak lennem?

Szóval, szerintetek mi lenne a helyes út? Mit tennétek a helyemben?


2020. márc. 26. 15:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Íme a tökéletes példája annak hogy miért nem megyünk bele olyan kapcsolatba aminek már az eleje is egy nagy kompromisszum.
2020. márc. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
ez később sokkal, de sokkal rosszabb lesz, ha nem bírod akkor most add fel.
2020. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van nálam is. Szóról szóra. Kivéve,hogy nem vagyok házas.

Igazad van ...életmód kinyír...

2020. márc. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Gyerek után ennyi szex sem lesz, ha ilyen

Néha majd a szádba veheted.

Szerintem mondd el még egyszer neki, hogy ez zéró.

De hát, ha nem szeret neked örömet okozni, akkor kb mindegy, hogy mondod-e vagy sem.

Aztán lépj!

2020. márc. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!