Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjak vele vagy ne?

Figyelt kérdés
14 hónapja vagyunk együtt de rengeteg mindenen veszekszünk ma pl azon hisztizett be hogy egy volt munkatársamnak integettem(lány) és akkor ebből jött a kombináció hogy én biztos vele csalom meg, meg ilyenek menjek vele akkor meg utána miközben szó sincs itt semmi megcsalásról csak szimplán jóba vagyunk de abszolút nem tekintek rá úgy mint egy nőre.. értitek mint embertársam úgy. Amikor nem az van amit ő akar pl nem kap meg valamit 80%ban behisztizik hogy mekkora sóher g*ci vagyok amikor mindig az utolsó filléremet is rá költöm csak sajnos nem fogja fel. Mikor szűk hónap van van még fizuig 10 nap és van pl 7 ezrem akkor is rendelunk kaját ha nincs idő főzni. Rendetlen nagyon nem hozza ki a tányérokat a szobábol nem hajlandó mosni mosogatni semmit. Mindig én aki csinálom mert utálok koszba élni de így lassan 8 hónap után kezdem unni ezt a folyamatos egyedül csinálok mindent. Meg ha fekszik a szobában és megkér valamire hogy hozzam már be neki és véletlen nem teszem akkor 2 napig hisztizik a semmin. Nem ölel meg nem ad puszit. Pedig én szeretem és elvileg ő is engem...Rettentő gyerekesnek tartom. 8 honapja lakunk együtt én 21 F ő 18L

2020. febr. 24. 14:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ne maradj vele. Ez sajnos beteges mértékű korlátozás és féltékenykedés. Nem lesz jobb, mielőtt még ebben reménykednél. Max rosszabb.
2020. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélve, hogy ilyen igénytelen emberrel együtt lenni?! Valahol ez rólad is bizonyítványt állít ki, ha elviseled..


31n

2020. febr. 24. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
De az a helyzet hogy én költöztem ide ráadásul itt lett munkahelyem a jogsimból már csak az elsosegely vizsga hiányzik amin ma sikeresen megbuktam mert azon rágtam magam közbe ma vajon min fog hisztizni. És én elég messze lakok a 2. Nagyvárosnak a legszélén a határhoz mondjuk "közel"
2020. febr. 24. 14:46
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem látok ebben a lányban perspektívát. Majd ha benő a feje lágya, de egyelőre még laza kapcsolatban sem lennék vele.
2020. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
89%
Na én kipenderiteném... Mi az hogy lusta meg ilyenek.... Nö létemre én sose vártam el a páromtòl hogy takaritcson vagy fözzön mosson én meg csak feküdjek... Jò nagy papucsnak nézz...
2020. febr. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Mivel a munkámat nem akarom itt hagyni és bejárni nehezen tudnék bejárni. Hogy kellene változtatni a páromon vagy meg se próbáljam?
2020. febr. 24. 14:48
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Mond meg neki hogy változzon vagy elhagyod...

De ne lássa rajtad hogy sajnálnád a munkahelywd meg hogy nem tudnàl bejárni... Mert azt fogja érezni hogy rávagy szorùlva és nem fog változtatni

2020. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress albérletet aztán költözz el. Ne másszatok egymás idegeire. A nő nem feleségnek csak szexpartnernek való (ha való). Mást egyelőre nem tudsz tenni.
2020. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ideje albit kereni, mégha ez most sza.rul is hangzik..
2020. febr. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek... várom még azért a válaszokat
2020. febr. 24. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!