Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek, hogy a srác, aki össze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, hogy a srác, aki össze szeretne velem jönni, arra fog kérni, hogy mondjak le az életvitelemről. Szerintetek? Többi lent

Figyelt kérdés
magyar viszonylatban jól keresek, teszek is félre, de költök is magamra rendesen, minőségi kaják,ruhák,de nem vagyok vásárlásmániás, csak szeretem a minőségi cuccokat,amik sokáig tartanak. persze tudom, bőven átlagon felül, és túlzásnak tűnhet egy pulóverért 20e, de azt nagyon sokáig használom,plusz nincs is sok ruhám. A srác aki össze szeretne velem jönni, célozgatott,hogy ha összejövünk le kellene ezekről mondanom, gondolom későbbi család tervezés miatt. Én ettől tökre beparáztam, nincs kedvem kenyéren és májkrémen élni, amikor ilyen jól keresek, és nem én tehetek róla hogy ő meg nem. Szerintetek később tényleg bele fog szólni,hogy mire mennyit költök?
2020. márc. 26. 18:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha már most szabályozni akar, ráadásul még sunyi, alattomos módon célozgatással, akkor mégis mi jót vársz tőle a jövőben?
2020. márc. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan pasit, aki nem a te pénzedet akarja beosztani és keres annyit, mint te.

Te meg célozgass arra, hogy keressen többet. Eszem megáll, mit képzel magáról.

2020. márc. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Most függetlenül attól, hogy mi veled a baja (sosem értettem az olyan embereket, mint te, de ez így van jól), kifejezetten rühellem, mikor valaki még össze sem jött a másikkal, már azt lesi, hogy miben akarja megváltoztatnia.


Itt vagyunk több milliárdan. Emelje fel a valagát és keresse meg azt, akit el tud fogadni ahogy van, anélkül, hogy fölöslegesen járatná a pofáját. Ennyire egyszerű.

2020. márc. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
65%

#13 "Ennyire egyszerű."


Nem, nem egyszerű megtalálni azt, aki elfogad úgy ahogy vagyok.

2020. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nehogy már szemének érezd magad, mert sokat keresel?

Wtf!

Én speciel utálom ezt célozgatós kommunikációt, okkal.

Még mire fel is?

Én bő 20 évig éltem a feleségemmel, aki legalább egy szinttel fölöttünk öltözött, de nem jutott egyiküknek se eszébe, hogy ezért csezegessük a másikat.

Nem nagy dolgok ezek, de most a ruha, aztán a kaja, aztán a programok, aztán a pelenka, még a nyaralás ...

El fogod spórolni az életedet.

Ha szóba kerül bárhogy, azért ezt szépen, szelíden mondd el neki, hogy az nem pálya.

2020. márc. 26. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekemis ennyi a bruttom, de az istenért nem vennék hilfigert :D
2020. márc. 27. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező ha a kapcsolat elején már feltételeket akarnak neked szabni szerinted ez mennyire lesz egy jó kapcsolat, amiben egyenlő partnerként kezelnek téged?
2020. márc. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!