Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normalis a ferfiaknal es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normalis a ferfiaknal es csak en reagalom tul?

Figyelt kérdés

Alakuloban vagyunk egy fiuval lassan 2 honapja mar. Beszegetunk, talalkozgatunk, de semmi komoly, illetve semmi testiseg nem tortenik koztunk, nem is szeretnenk elsietni ezt, eleg bonyulult az egesz mivel korabban mar volt kozunk egymashoz..

A napokban mikor mutatott valamit a telefonjan belepett egy haverjaval folytatott beszelgetesbe es akaratlanul is meglattam hogy nagyon sok dekorativ, tipikusan instas, meztelen lanyokat kuldozgetnek egymasnak. Nem tettem szova mert illetlensegnek tartom hogy raneztem a beszelgetesere es picit szegyelltem is magam miatta, de tenyleg csak eszrevettem. Viszont latta rajtam hogy meglathattam es lattam hogy kicsit kinosan erzi magat tole.

Nos ezek utan nem tudtam hogy viszonyuljak hozza mert alapvetoen nem ilyen fiunak ismertem, mindig elitelte az ilyen instagrammon latott szetszerkesztett plasztik lanyokat. Probalom nem tulreagalni de megis rosszul esik es megis nagyon elvett az onbizalmambol es valtoztatott a hozza valo viszonyulasomon akaratlanul is.


2020. márc. 27. 23:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

xddxdxd

instagramot ki használ

2020. márc. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!