Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedés után mennyi volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés után mennyi volt az a maximális idő, amíg nem kerestétek egymást a párotokkal? És hogyan oldódott meg a helyzet?

Figyelt kérdés
2020. márc. 28. 08:19
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Fél óra. 😄 17 éve vagyunk együtt, el sem tudom képzelni, min tudnánk úgy összeveszni, hogy ennél hosszabb ideig ne beszéljünk egymással. Ritkán van annyira fasírt, hogy kezdeményezni kell a békülést és nem nyugszunk meg magunktól, ilyenkor változó, hogy ki kezd közeledni. Mivel tudjuk, hogy egymással akarjuk leélni az életünket, sosem ellenségként tekintünk egymásra. Nem játszmázunk, nem durcizunk, ha probléma van, annak megoldására törekszünk.
2020. márc. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
#1-es valaszolo! Ne vedd rossz néven, de most egy kicsit irigykedem. :)
2020. márc. 28. 10:49
 3/7 anonim ***** válasza:
67%

Fél év volt, inkább egy adott problémán nem tudtunk túl lendülni, és csak gyült, újabb veszekedések, vitázások, elhidegülés.

De valahogy jobban megértettük egymást, meg lett javítva, azóta nem nagyon volt ilyen. Vitázás az olyan 10 perc fél óra max de nem veszekedés.

2020. márc. 29. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hogyan? Távkapcsolat volt, írásban másabb az ember, nehezen lehet érzékelni, nem intim, így bunkóbb is, valahogy jobban kitudja mondani a bántó szavakat. Egyébként nem tudom hogyan oldódott meg, többet találkoztunk, élőben nagyon jól érezzük magunkat. Kiismertem a vitaforrást okozta személyiség jegyeit, és kezdtem elfogadni, és ő is engem, pszichológiát tanultam,konfliktus kezelés, mbti t, stb 1,és fél év után volt. 18 éves voltam akkor, azóta máshogy állok az élethez, párom 4 évvel idősebb.
2020. márc. 29. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2 nap volt hogy nem kerestük egymást. #utolsóvoltam
2020. márc. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nővel nem lehet vitázni, meg férfiakkal is alig az a 10-30 perc az az idő amíg az úriember feladja😂
2020. márc. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A párommal ha össze szólalkoztunk soha se feküdtünk le haraggal mindig kibékültünk estig.
2020. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!