Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelem-féltés enyhítő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem-féltés enyhítő körülmény bűncselekményeknél?

Figyelt kérdés
Szerelem-féltés, bűncselekmény,enyhítő körülmény
2020. márc. 28. 13:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
95%

41%-os

A szerelemféltés nem ez, hanem a párkapcsolati erőszak romantikus elnevezése.

Az az "inkább megölöm, de másé nem lehet"

Na mesélj, szerinted ez mikor jogos?!

2020. márc. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
94%
#41%-os. Továbbra is benne vagy az erdőben nagyon mélyen. Olvasd és értelmezd amit írtam, mert nyilvánvaló, hogy nem érted. És sajnos ennél egyszerűbben nem lehet elmagyarázni...
2020. márc. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:

A szerelmféltés az féltékenység, nem a szerelmem féltése.

Enyhítő körülmény meg a büntetlen előélet, ha sok gyereket nevel, ha nem egészében beszámítható, stb.

2020. márc. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Nem!
2020. márc. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
0%
olvasd Mar el inkabb hogy mit írtam mert latom nagyon nem megy!
2020. márc. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
0%

Írom “ha ezzel meg elozod a mas vagy saját magad súlyos sérülését vagy életveszélyes körülmény alakul ki!” Ezzel mit nem értesz egyet??! Magyarázd el ebben hol a hiba??! Utána meg írom hogy “megint mas ha te par nap múlva megbosszulod” erre írjatok hogy az önbíráskodás büntető meg stb bullshitet mikor ugyan azt írtam le ráadásul elsonek es erre vagjatok rá!!! Utána írom “enyhítő körülmények; hirtelen harag (Ezt pontosithattam volna de utána is le írtam hogy az inzultacio és provokatív viselkedés sem ártatlan dolog) valamint az ha ezzel megvéded a másikat de ettől meg lehet elítélnek csak enyhítő körülmények közt! Ebben mi a nem világos mi a rossz?!

És akkor meg meg magyarázni sem akarod utána hogy ebben hol a hiba!!! Na meg jol le lettem pontozva 😅 ennyi baj legyen

Ha nem tudod átolvasni amit írtam és értelmezni amiket írtam de ennek ellenére is másról beszélsz mint amiket írtam akkor nem tudom mire verjem ezt de biztos hogy csak kötekedni akarsz mert amit írtam hiszed vagy sem korrekt.... ott a link is amit küldtem at lehet olvasni és értelmezni

2020. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Az a gond hogy meg tisztában sem vagy a becsület sertés illetve rágalmazással! Nem hivhatsz csik ugy qurvának valakit legalábbis nyílt utcán hatósági személyek vagy mas emberek elott mert az mar jog sertés! Ilyenkor a közeli tagok vagy maga a sertet személy élhet a joggal hogy megvédje a becsületet ez nem azt jelenti hogy eltori az allkapcsod hanem jol képen torol a nő vagy a barátja kérd ki egy ügyvéd véleményét vagy próbáld ki a gyakorlatba azt meglátod! A lényeg nem fogjak bíróság elé vinni hanem polgár peres ugy lesz! És utána meg mindig onbiraskodassal jöttél egyertelmu a kötekedés mert meg megmagyarázni sem akarod hogy hol tévedtem mikor kijelentették hogy a bosszú az teljesen mas
2020. márc. 29. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
93%
Leírtam mindent, hogy miben nincs igazad. Megmagyaráztam, elég egyszerűen és világosan, nincs mit ezen tovább ragozni. Sajnálom, ha az értelmezése és a felfogása meghaladja a képességeidet. Esetleg elmorzézhatom még, vagy elmagyarázhatom más nyelven, ha gondolod, hátha úgy felfogod. Veled nem érdemes vitába szállni, mert látható, hogy képtelen vagy elfogadni, ha hülyeséget mondasz és felhívják rá a figyelmed. Többen is megpróbáltuk elmagyarázni, ellenben te egyedül vagy az állításaiddal, méghozzá azért mert butaságokat mondasz. De nyilván mi vagyunk a hülyék :D nembaj, ha nem értesz a joghoz, de ne nézd már ostobának azt, aki igen :)
2020. márc. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
0%
Gyökér vagy ugy ahogy vagy 😓 több fele képen is lehet játszani ezen az oldalon de mind ez lényegtelen igazából nem magyaráztal meg semmit sem ezen akadtam fent mert ugy akartad bealittani mintha értelmesen elmagyaráztál volna bármit is de csak kiforgattál olyan szavakat amiket nem is mondtam...! Vagy aminek az ellentétét mondtam de te elmondtad ugyan azt ugy beállítva mint ha én nem azt mondtam volna! Ez ám a felfogo képesség amiről még te akarsz beszélsz! Egyszerűen egy gyökér vicc vagy
2020. márc. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
91%
Nézd már meg, hogy kivételesen milyen nagy az egyetértés az oldalon. 0-ra vagy pontozva. Szerinted miért? Ja, megvan. Mindenki más megy fordítva az autópályán.
2020. márc. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!