Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akinek nem annyira előnyös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek nem annyira előnyös külsejű nő jutott, az szex közben más, jobb csajokra szokott gondolni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 31. 16:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
34%
Minden elismerésem (a csodálat szó azért már túlzás lenne) azoknak akik leírták a frankót
2020. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
97%
Nem tartom túlzásnak a csodálatot a 2-es válaszoló irányába, aki ember és férfi, nem pedig egy szexmániás pincsike.
2020. márc. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
Erről beszéltem valamelyik válaszomban, már nem tudom melyik kérdésnél. Összejönnek valakivel, csak ne legyenek egyedül, szex közben meg másra gondolnak. Ennek így mi értelme? Két ember van átverve, saját magukat is átverik, meg azt is akivel összejönnek. Ennél még az egyedüllét és a prostizás is jobb. Eygedül vagyok több mint 10 éve, de eszembe nem jutna összejönni valakivel, aki nem vonz szexuálisan, mert az is fontos egy kapcsolatban, mind a nő, mind a férfi részéről.
2020. márc. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
0%
13-as attól, hogy nem vonz, ő ezt nem érzékeli. Ez nálam a legnagyobb titok. Ettől még bókolok neki, ha nem is feltétlenül őszintén, de amiről nem tud, az nem fáj. Főz, mos, takarít rám, szeretem, de nem tetszik. A kapcsolatok nagy része ilyen, vagy ilyen lesz x év után. Ha azt mondom neki, kicsim, nagyon dögös vagy, közben meg egy topmodellre gondolok, azt látja, mintha ő tetszene nekem.
2020. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
14# ez komoly? Nem semmi. Én képtelen lennék rá. Volt kövér pasim (nő vagyok), de undorodtam tőle. Igaz, nem csak a kinézete, hanem a viselkedése miatt is. Le se tudtam volna tagadni, mert az arcomra volt írva.
2020. márc. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
98%
Én erre nem lennék képes, bókolni valakinek, aki nem tetszik. Főz,mos, takarít, ezt magamtól is megtudom csinálni, ehhez nem kell összejönni senkivel. Ti tudjátok... én a magam részéről inkább egyedül maradok, ha nem sikerül olyannal összejönni, aki tetszik.
2020. márc. 31. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
11%
15 ez azért van, mert ti nők képtelenek vagytok a szeretetre. Csak a külsőre mentek. A férfiak gazdagabb lelkivilággal rendelkeznek a hiedelmekkel ellentétben.
2020. márc. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
98%
Olyan gazdag a lelkiviláguk, hogy szemrebbenés nélkül átverik és hazudnak az elvileg szeretett nőnek.
2020. márc. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Erre a megnyílvanulásra olyan hányingerem lett. És ti emberek vagytok, "kapcsolatban" gyomorforgatóak vagytok
2020. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
97%
" 15 ez azért van, mert ti nők képtelenek vagytok a szeretetre. Csak a külsőre mentek. A férfiak gazdagabb lelkivilággal rendelkeznek a hiedelmekkel ellentétben." Miért? Mi férfiak nem nézzük a külsőt? Dehogy nem, ba nem így lenne, akkor azok akik összejöttek számukra nem vonzó nővel, nem gondolnának másra szex közben. Mindenkinek számít a külső olyan szinten, hogy vonzónak találja, nőnek, férfinak egyaránt. Ez így volt, így van, és így is lesz.
2020. márc. 31. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!