Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatnám meg, hogy tényleg csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Van egy olyan érzésem, hogy érdekből van velem a párom. Anyagi gondjai vannak. Én anyagi biztonságot nyújtok (lakás, biztos állás), bár a koltségeket felezzük - mindig tartozása van felém, ad is kér is. Albérletet nem tudna fizetni.

Érzelmi szempontból labilis,vitát többször zárt már le azzal a kérdéssel h akkor költözzön el? Ami feltűnt és zavar h fotózáskor engem ki szokott hagyni.

Vannak pozitív dolgok is, és ez az ami megzavar abban h eldöntsem miért van velem. Utálatos baráttal jópofizik h a nyaralójában lehessen, szóval megalkuvó..hogy lehetnék biztos abban h velem is csak ezt csinálja vajon?


2020. ápr. 1. 07:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én már a leírtakból is biztos vagyok abban, hogy kihasznál...
2020. ápr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Hát sarkosan írtam le, másik végéről is megfoghattam volna a dolgot :-)

Esetleg tegyem próbára? Jó lenne megbizonyosodni fekete fehéren :-(

2020. ápr. 1. 07:34
 3/29 A kérdező kommentje:

Nem.

Én vagyok a nő

2020. ápr. 1. 07:48
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Fújj...mennyire egy férfiatlan csúszómászó🤮

Nem elég, hogy tartozik, rögtön az a legnagyobb problémája, hogy költözzön-e el?

Tuti kitenném. Az exem is ilyen volt. Őt is kitettem.

Egyáltalán hogy tudsz rá férfiként tekinteni? Nekem nem ment.

Mit jelent, hogy kihagy a fotózásból?

2020. ápr. 1. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

A leírtakból nagyon egyértelmű a dolog, figyeld a mondataidat, de más sorrendben a lényeget kiemelve:

"Utálatos baráttal jópofizik h a nyaralójában lehessen"; "Anyagi gondjai vannak"; "mindig tartozása van felém", "vitát többször zárt már le azzal a kérdéssel..."; "szóval megalkuvó".


Tehát egy full haszonleső valaki, aki élvezi az eltartott szerepet, de arra játszik, hogy ez meg is maradjon, és nem igazán tenne önmaga érte, hogy változzon a helyzet.

Ez így hosszútávon gáz. Nem kellene hagynod magadat: vagy összeszedi magát a fiatalember, vagy lapát - szerintem.

2020. ápr. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Családja nincs?
2020. ápr. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Amikor jó kedve van, akkor van h rájön h fotózik egyet , ez ugyabn ritka és azokon a ritka képeken valahogy én sosem vagyok rajta. Buliban a barátaival fotozkodott és engem nem hivott oda, én meg nem vettem észre, csak a képeket. Nyaraláskor "muszáj" volt két képet csinálni ugyanarról, ahol hárman vagyunk a fiával együtt, meg ahol én nem vagyok rajta velük.

De másrészt ágyba hozza a reggelit, stb.

2020. ápr. 1. 08:26
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy érzi a vesztét, és már ismerkedik valami felületen, és fotókat küldözget a nőnek?

Az exem ezt csinálta, mikor érezte, hogy ki fogom tenni.

Az ágyba reggeli pedig azért van, hogy valamit nyújtson is, de ez édeskevés azért, amennyire téged lehúz. 🤷🏻‍♀️

2020. ápr. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

40+

Rokona messze de ha amiatt kérdezed, haverjához tudna költözni

2020. ápr. 1. 08:36
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h ismerkedik, főleg most.
2020. ápr. 1. 08:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!