Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miből tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből tudhatnám meg, hogy tényleg csak kihasznál?

Figyelt kérdés

Van egy olyan érzésem, hogy érdekből van velem a párom. Anyagi gondjai vannak. Én anyagi biztonságot nyújtok (lakás, biztos állás), bár a koltségeket felezzük - mindig tartozása van felém, ad is kér is. Albérletet nem tudna fizetni.

Érzelmi szempontból labilis,vitát többször zárt már le azzal a kérdéssel h akkor költözzön el? Ami feltűnt és zavar h fotózáskor engem ki szokott hagyni.

Vannak pozitív dolgok is, és ez az ami megzavar abban h eldöntsem miért van velem. Utálatos baráttal jópofizik h a nyaralójában lehessen, szóval megalkuvó..hogy lehetnék biztos abban h velem is csak ezt csinálja vajon?


2020. ápr. 1. 07:13
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

Nah akkor foglaljuk össze. Van egy 40+os pasid akinek van egy kölyke is.

Lakhatást biztosítasz neki, kaját, puncit stb.

Állandóan gondja van, téged leszar, nem becsül meg.

Érdekből jópofizik mással....

Tulajdonképpen mi a kérdés?????

Jó hülye vagy tényleg...

2020. ápr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Dobd ki hamar!
2020. ápr. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Azon töprengek h csak én fújom-e fel, akadékoskodok esetleg, nem érzem teljes biztonsággal a dolgot. Írjátok, h egyértelmű. Itt kivonatoltam párat, de egy olyan bizonyosságra lenne szükségem, amiben fekete fehér lesz. Hogy lehetne ezt megtudnom? Amiben nem csak meglepődök, hanem egyértelmű döntés lesz.
2020. ápr. 1. 09:19
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Én már régen mondtam volna, hogy nyugodtan mehet, amerre lát, annyival kevesebb a kiadásom. Nem vagyok egy fillérbaxó, de azért ne húzzanak már le.
2020. ápr. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Ha bizonyosságot akarsz mihamarabb, ültesd le szépen beszélni, hogy azonnal keressen valami melót, mert ez így nem állapot, hogy felhalmoz Isten tudja mennyi tartozást, meg te sem cserekereskedelemből élsz. Adj neki ultimátumot, hogy akkor van mondjuk 1 hónapja elmenni pénztárosnak elmenni egy szupermarketbe-mindegyikben munka erőhiány van-,és belead a költségekbe minimum 10-20 rongyot havonta + 1-2 nagy bevásárlás havonta. A reakciója már olyan evidens lesz, hogy Te is tudni fogod a választ.
2020. ápr. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Az nem elég egyértelmű, hogy fotózásnál ki szokott hagyni? Gondolom szégyell téged.
2020. ápr. 1. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele h kevés az a pénz neki, amit keres, mert tartozásai vannak. Megsértődött h ne küldjem el őt dolgozni, neki jó így. Mindig bejön valam, ami miatt anyagilag hátrább kerül, elromlik a kocsija, most kevesebb a munkája a járvány miatt stb.
2020. ápr. 1. 10:18
 18/29 A kérdező kommentje:
A fotózasra a buliban azt mondta, hogy azért nem szólt, mert jól elvoltam, épp beszélgettem ismerősökkel
2020. ápr. 1. 10:19
 19/29 A kérdező kommentje:
A munkát illetően úgy értettem h van munkája csak nem keres eleget és egy másik munkát jó lenne ha keresne, belefér az idejébe. De nem akar.
2020. ápr. 1. 10:21
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...ugyanaz, mint az exem. Még ő sértődik meg, meg neki így jó. 🤦🏻‍♀️

Tipikus élősködő...neked viszont nem jó!Ki vagy te, az anyja, hogy köteles vagy pénzelni és ezt eltűrni?

Kicsit fordítva ül a lovon...

Zavard már el, már engem idegesít fel, hogy hagyod magad!

Ennél ezerszer jobb egyedül, mert legalább nem hátráltat egy óriás parazita.

2020. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!