Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom kijelentette: "Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kijelentette: "Nem tudom, már, hogy mit akarok tőled" Ez mit jelentene neked?

Figyelt kérdés
lassan 3 éve vagyunk együtt és az utóbbi 2 napban nagyon nagyokat veszekedtünk... gondolom mit jelent számára, de így, h legyek vele, bocsi a helyesírásért, meg többiért, de nem látok a könnyeimtől....:'(
2010. júl. 26. 15:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
ja és 20 én a párom 24
2010. júl. 26. 16:32
 12/14 anonim ***** válasza:

1. Azért ez az infó tök nulla. Min veszekedtek? Miért veszekedtek gyakrabban, mint eddig? Nehéz időszak van valamelyikőtök életében, és azzal kapcsolatban, vagy csak ok nélkül hülyeségeken?


2. Azt írod, 3x szakítottatok, majd újra összejöttetek. Azaz bármit csinálsz, félsz energiát beleadni. Nem tudsz megdolgozni se a szakításért (és az újrakezdésért mással), de a kapcsolatért. Márpedig mindkettőért meg kell, nem fog a sült galamb a szádba repülni. Ne is várd, hogy változni fog a helyzet, amíg nem fektetsz bele energiát. Döntsd el, hogy mit akarsz, és csináld! Ne szenvedj meg fetrengj és csináld a semmit, hanem csináld, amit eldöntöttél!


3. Ne hazudj. Ha nem vagy se boldog, se szomorú, akkor érdektelen vagy, azaz neked tökmindegy, mi történik. Ezt nem hiszem, hogy komolyan gondoltad.

2010. júl. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
úgy értettem, hogy úgy érzem a párom kijelentése miatt, meghaltam belűlről, és vége kb az életemnek, már a közös jövőt tervezgettük.... bonyolult lenne elmagyarázni, h min veszekedtük, sajnos több dologra épül, és nem én okoztam neki fájdalmat többször is, hanem ő.....
2010. júl. 26. 17:12
 14/14 anonim ***** válasza:
És miért hagytad, hogy fájdalmat okozzon neked? Egyszer mindenki lehet hülye, és fájhat neki valami, mert máshogy nézett a másikra, nem hitte volna, hogy ilyenre képes, stb. Jó esetben ezután az ember átértékeli a dolgokat. Ha valaki újra meg újra meg újra meg újra fájdalmat él át, akkor abban bizony ő is hibás. Többnyire abban, hogy hazudik saját magának, mert képtelen szembenézni a valósággal.
2010. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!