Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párommal mély ponton van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal mély ponton van a kapcsolatunk. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük hagyunk egymásnak kis idöt és ne találkozzunk ( ö kérte. Belementem. Tegnap felhívott hiányzok neki. Mondtam nekem is ö és átmentem. Egész éjjelt át s****tük. Szuper volt. Reggel közölte még mindig szünetet akar. Mondtam ok. Hazahozott. És kérdrzte nem e tudnák neki pénz kölcsönadni egy idöre.

Szerintetek kihasznál? Vagy a kettönek semmi köze egymáshoz.


2020. ápr. 1. 18:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes, hogy manika kell neki, de előtt eljátszadozott veled, ami ugyan kölcsönös volt. Szerintem kihasznál.
2020. ápr. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Rockarc ***** válasza:
100%

Ha penzt es szexet akar toled, minden mast meg nem, akkor miben remenykedsz meg? Akkor lesz igazi a melypont, ha meg penzt is adsz neki.


44F

2020. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akar veled lenni, csak ha szex v. pénz kell neki!

Tényleg kérdés, hogy kihasznál-e?!

2020. ápr. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Sexet én is akartam.

A pénz meg úgy jött hogy reggel hivtak neki hogy be kell valamkt fizetni és a vírus miatt esett a jövedelme. Akkor kérdezte nem e tudnák kölcsönadni.

2020. ápr. 1. 18:42
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is akartam sexet. Elötte 2 nappal írtam neki nem e dobunk egy sex éjjelt. Mondta megbeszéljük lehet ha akarom én is.


Szünetünk van de szeretem még. És gondoltam egy romantikus éjjel visszahozza kicssit az érzelmeket.

2020. ápr. 1. 18:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szünet alatt melypont lett volna

De igy ez mèg lejjebb süllyedes volt az ezer biztos. Olyan kiabranditoan hato.

Vki szünetet ker a csajtol aztan még a csaj pitizik aztan még labtörlösködik is es a vegen még neki van lelkiismeretfurdalasa

Ennel lejjebb mar nem lehet süllyedni egy pasi szemeben szerintem

2020. ápr. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Huhh, de nagyon nem stimmel ez.
2020. ápr. 2. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szoval szunet van koztetek, de azert szex meg penz kene neki....es meg is kapja.

Igen, kihasznal meghozza nagyon.

Remelem nem adtal neki tuk sok penzt, mert nem fogja tudni egyhamar visszaadni, meg ha akarna is.

Amugy sztem heti 1-1 ilyen szex&penz korre be fog probalkozni nalad a nagy szunet ellenere.

2020. ápr. 3. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!