Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a normális es mi nem az?

Figyelt kérdés

Igazából azok a peoblémák amiket felfogok sorolni már évek óta hullámokban előjön a kapcsolatunkban, de valamiért most érzem azt mintha teljesen más nyelvet beszélnénk....

Elég komplikált az hogy tudjunk találkozni, mert neki van munkája és azon kívül egy vállalkozása. Illetve heti 3-4x edzése van + legalább heti 1-2 napra szüksége van haverozásra.

Én nekem 2 munkám van, de január óta itthon vagyok sajnos betegség miatt. Vagyis ha pontos akarok lenni,már visszamentem a munkába 2 hétre de hát a koronavírus miatt újra itthon vagyok.

Szóval mondtam neki január vége felé mikor már kezdtem érezni hogy rossz otthon lennem egyedül, hogy jól esne ha néha felhivna napközben (van rá ideje) és legalább kicait beszélnénk hamár egyedül vagyok es maximum hétvégente találkozunk.

Így is tett egy ideig, aztán a következő hétre valahogy már abbamaradt...

Mindig is rosszul esett hogy munka közben (ő területi képviselő így ideje nagyrészét egyedül tölti az autóban) nem engem hív hanem inkább a haverját. Velem meg általában a nap végén egy hogy telt a napod és igazából itt vége is a történetnek.

De azután hogy külön szóltam hogy most kicsit magányos vagyok és így sem engem hívott hanem inkább a haverját teljesen elszállt az agyam. Ebből sok-sok veszekedés következett.

Illetve még abból hogy ugye itthon voltam betegen, igazából egész héten a hétvégét vártam hogy végre tudjunk találkozni és mindig estére ért oda amikorra én már alazom vagy majdnem...

És sosem értettem hogy ott az egész hét bandazni a haverokkal, miért pont aznap? Ennyire nem érdeklem, ennyire nem siet hozzám?

Egy ilyen veszekedésnél teljesen kiakadt és elkezdte mondani hogy neki szabadság kell, ő nem tud ennyire elköteleződni (7 éve vagyunk együtt), illetve hogy képtelennek tartja magát hogy összeköltözzünk. Ezek teljesen váratlanul értek, mert éppen teljesen nem ezekről beszéltünk és csak így kibukott belőle. Rettentő rosszul esett és nsm tudtam hogy ilyen mondatok után merre tovább...

2 nappal később beszéltünk, mondta hogy indulatból mondta ezeket de ő úgy gondolta amúgy is hogy neki most jobb lenne osszekoltozni a haverjaval es majd később par ev mulva velem is. Sokáig gondolkodtam hogy ezt el-e tudom engedni, de számomra ez elfogadhatatlan. Evek ota tudatosan készülök az elkoltozesre vele, sokat is beszéltünk róla es terveztünk.

Par nappal később mondta hogy ezt sem így gondolta hanem hogy odakoltozhetnek en is majd hozzájuk....

Itt elengedtem a témát inkabb. Par nappal később alig ir, 6 ora mire valaszol pedig tudom otthon van már 1 hete.. Ez igy önmagában nem nagy gond, hisz mindenkivel megesik. De ez igy mar összesegeben mar aok volt. Hónapok ota itthon vagyok, ilyen vízválasztó dolgokat ír le nekem, alapból alig találkozunk és még ez is.

Ismét szót engedtem



2020. ápr. 1. 20:28
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:

Szoval ismét teret engedtem a szavamnak es megjegyeztem hogy azért egy nap annyit beszélhetnénk mizu...

Azt mondta rendben odafigyel, 1 napig tartott másnap ugyanúgy...

Tegnap elkellett mennie munkaugyben valahova igy kilehetett otthonrol, mert amugy az anyja nem engedne, erre kivel találkozik? A haverjaval. 😁 Szoval kitudja mi lesz holnap, meddig nem találkozunk, neki a haverjaval kellett talalkoznia.

Ma reggel nem indult a kocsija, írta osszeveszett az anyjaval is. Kerdeztem mi, miért. Mondta most nem er ra majd később hiv. Most estefel hivom, nem veszi fel. Következő hivasra mar foglalt, es ez ment tobb mint 1 óráig. Irtam neki hogy na mizu mar regota foglalt vagy.. irta bocsi a haverommal beszéltem....

Szoval en reggel ota varok a hivasara es mikor gondolom hivhatom mar igy este fele fel se veszi. Mikozben hivas kozben latjuk es halljuk is a másik bejövő hívást. Hisz sosem tudhatjuk a masik miert hiv. Hiaz en szivbeteg vagyok, nem újdonság nálunk hogy a mentobol, kórházból hivom hogy baj van.

Szoval megint az erdektelensegett tapasztalom es erzem..

2020. ápr. 1. 20:34
 2/27 anonim ***** válasza:
94%

Bocsánat, de szerintem ez a férfi csak megszokásból/kényelemből van veled, arról nem is beszélve, hogy a haverok vannak a fontossági lista első helyén...

Könyörgöm, 7 év után azt mondani, hogy majd pár év múlva összeköltözni, meg hogy még a haverjával akar élni és Te költözz oda harmadik keréknek? Ez kész vicc...


Én a helyedben kiraknám mint macskát sz*rni. Eléggé egyértelmű, hogy a bocsánatkérései is csak kamuból vannak, nem gondolja komolyan, nem is igazi bocsánatkérések, inkább csak ilyen bocsánat-utánzatok kifogásokkal tele, hogy nyugodjál le és minden maradjon a régiben... Egyértelmű, hogy nem akar komoly kapcsolatot és elköteleződni, akkor viszont engedjen el téged...

2020. ápr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Igazából azért írok ide és próbálok leirni mindent mert tényleg mintha két külön nyelvet beszélnénk.

Szeretném végre tisztán látni mi az amit én rontok el es mi az amit ő..

Mert nem hinném hogy mindig en vagy mindig o lenne a hibás.

En szeretnek valtoztatni de amiket leirtam számomra egyszerűen elengedhetetlen...

Nem tartom lancon, van szabadsága. A héten cska hétvégén találkozunk, es naponta csak egy 20 perces hívást szeretnék. Ilyen nagy elvaras? Az en elvarasaim nagyok?

2020. ápr. 1. 20:38
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Sztem tok fura.. Nem meleg? Olyan vagy kicsit mintha alibi csaj lennel..
2020. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

Őszintén pár hónapja nekem is átfutott az eszemen és meg is kérdeztem tőle. Nyilván nem volt a válasz.

Végig gondolva az valahol csak látszana a szexuális életünkön nem?

Ott viszont sose volt panasz, sőt....

2020. ápr. 1. 20:48
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Hat.. En nem tudom. Van a világon elég sok fura dolog.

Az látszik, hogy nem veled tervez, hanem a másik pasival.

Valamilyen szinten ez is szerelem..

Het év után nem költöztetés össze, ő meg azt mondja h a barátjával akár de amugy mehetsz oda gyertyát tartani?

Hany évesek vagytok amugy?

Képzeld el, hogy olyan pasid van, aki folyton veled akar lenni és veled tervez és nem akar neked fájdalmat okozni..

Nem jobb lenne?

2020. ápr. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:

De persze, hát ki ne vágyna erre...

Csak őszintén annyira testidegen tőle,kisgyerek korunk óta ismerjük egymást (most 21 évesek vagyunk)

Egy filmben nézni se tudja ha két pasi csak csókolózik. Mondjuk elgondolkodtam rajta hogy annyira feltunoen es nagy hanggal csinalja ezt a 'kiakadasat' az ilyen jelenetekre hogy mar az is elgondolkodtató... De mar a noi agymanak tudtam be, es a tulkomplikalasnak...

2020. ápr. 1. 21:02
 8/27 A kérdező kommentje:
De viszont ha nem így van, akkor biztos van amot en is elrontottam ami miatt igy viselkedik. Szeretnék változni, vagy ha ezt mar nem tudjuk rendbe rakni, más kapcsolatomba majd jol csinalni...
2020. ápr. 1. 21:04
 9/27 anonim ***** válasza:
92%

Az a baj, hogy nem tekint rád elsőként. És hiába 7 év ha neki ez nem egy komoly kapcsolat. Sajnálom, hogy erre vesztegetted az éveidet de mi itt hiába is írunk bármit, csak akkor fogsz kilépni mikor már olyan folytogató érzéseid lesznek amik nem engedik hogy benne maradj. Egy kapcsolatban mindig lesznek problémák meg különbségek a két ember között. Ami neki fáj, lehet te észre sem veszed. De ezért van a kommunikáció és a kompromisszumkötés. Az nem tanúskodik szeretetről, hogy te kommunikálod, hogy neked fáj valami, és ő nem akar tenni semmit ellene. És ezen az egy problémán ültök évek óta. Mi lesz költözéskor? Mi lesz ha gyereketek lesz?

Szerintem szűrd le szépen amiket tanultál az életről a vele eltöltött idő alatt, a többit dobd ki mert ez nem fog téged előrevinni...

2020. ápr. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
34%

A legtöbb pasi nem egy nővel képzeli el az életet..

Ha alig találkoztok, lehet más is van a képben.. Honnan is tudhatnad..

2020. ápr. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!