Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a normális es mi nem az?

Figyelt kérdés

Igazából azok a peoblémák amiket felfogok sorolni már évek óta hullámokban előjön a kapcsolatunkban, de valamiért most érzem azt mintha teljesen más nyelvet beszélnénk....

Elég komplikált az hogy tudjunk találkozni, mert neki van munkája és azon kívül egy vállalkozása. Illetve heti 3-4x edzése van + legalább heti 1-2 napra szüksége van haverozásra.

Én nekem 2 munkám van, de január óta itthon vagyok sajnos betegség miatt. Vagyis ha pontos akarok lenni,már visszamentem a munkába 2 hétre de hát a koronavírus miatt újra itthon vagyok.

Szóval mondtam neki január vége felé mikor már kezdtem érezni hogy rossz otthon lennem egyedül, hogy jól esne ha néha felhivna napközben (van rá ideje) és legalább kicait beszélnénk hamár egyedül vagyok es maximum hétvégente találkozunk.

Így is tett egy ideig, aztán a következő hétre valahogy már abbamaradt...

Mindig is rosszul esett hogy munka közben (ő területi képviselő így ideje nagyrészét egyedül tölti az autóban) nem engem hív hanem inkább a haverját. Velem meg általában a nap végén egy hogy telt a napod és igazából itt vége is a történetnek.

De azután hogy külön szóltam hogy most kicsit magányos vagyok és így sem engem hívott hanem inkább a haverját teljesen elszállt az agyam. Ebből sok-sok veszekedés következett.

Illetve még abból hogy ugye itthon voltam betegen, igazából egész héten a hétvégét vártam hogy végre tudjunk találkozni és mindig estére ért oda amikorra én már alazom vagy majdnem...

És sosem értettem hogy ott az egész hét bandazni a haverokkal, miért pont aznap? Ennyire nem érdeklem, ennyire nem siet hozzám?

Egy ilyen veszekedésnél teljesen kiakadt és elkezdte mondani hogy neki szabadság kell, ő nem tud ennyire elköteleződni (7 éve vagyunk együtt), illetve hogy képtelennek tartja magát hogy összeköltözzünk. Ezek teljesen váratlanul értek, mert éppen teljesen nem ezekről beszéltünk és csak így kibukott belőle. Rettentő rosszul esett és nsm tudtam hogy ilyen mondatok után merre tovább...

2 nappal később beszéltünk, mondta hogy indulatból mondta ezeket de ő úgy gondolta amúgy is hogy neki most jobb lenne osszekoltozni a haverjaval es majd később par ev mulva velem is. Sokáig gondolkodtam hogy ezt el-e tudom engedni, de számomra ez elfogadhatatlan. Evek ota tudatosan készülök az elkoltozesre vele, sokat is beszéltünk róla es terveztünk.

Par nappal később mondta hogy ezt sem így gondolta hanem hogy odakoltozhetnek en is majd hozzájuk....

Itt elengedtem a témát inkabb. Par nappal később alig ir, 6 ora mire valaszol pedig tudom otthon van már 1 hete.. Ez igy önmagában nem nagy gond, hisz mindenkivel megesik. De ez igy mar összesegeben mar aok volt. Hónapok ota itthon vagyok, ilyen vízválasztó dolgokat ír le nekem, alapból alig találkozunk és még ez is.

Ismét szót engedtem



2020. ápr. 1. 20:28
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Elmondod, hogy hosszú idő óta boldogtalan vagy a kapcsolatban, elmondod, hogy nincsenek kielégítve az igényedi, nem kapod meg azt a törődést, amit kívánnál, kommunikálod ezt a párodnak, és hosszabb ideje látszik, hogy őt ez igazából nem hatja meg!

Költői kérdésem, hogy mit vársz? Nem lesz változás. Volt 7 éve, megrekedt itt a dolog. Innen már csak kilépni kellene.

Annyi sokkal jobb lehetőséged van az életben!

Legyél magadnak te az első. Nem vagy boldog, akkor teremtsd meg a lehetőséget ahhoz, hogy az lehess. Ne egy embertől várd, hogy boldoggá tegyen, aki láthatóan nem azon a hullámhosszon mozog mint te.

Nem biztos, hogy te rossz vagy, vagy ő rossz, csak mások az igényeitek. Abban lehet, hogy a férfi rossz, hogy már megunt téged, esetleg egyéb dolgok is bannak mögötte (teljesen mindegy!!), de nem kommunikálja le őszintén, hogy nem jó ez a kacsolat, csak hagyja, hogy szenvedj. Ha tényleg szeretne, és elég tisztelettel lenne irántad, nem így viselkedne. Ez egy kicsit a pasi hibája.

De, ez nem annyira fontos! A fontos, hogy szerintem vedd észre, hogy ebből már nem hoztok ki jobbat, és nem is kell.

Nem igazán gondolom, hogy sokmit meg kellene tudnod abból, hogy mit csinálj másképp. Egyszerűen ezután olyan pasi mellett maradj meg hosszú távon, akivel hasonló igényeitek vannak az egymással töltendő idő, figyelmesség, beszélgetés terén. Nem minden ember ugyan olyan, és az évek alatt is változunk. Lehet valaki jó volt 15 évesen, de 21 évesen már nem ugyan azok a vágyaitok a kapcsolattal kapcsolatban. Ne úgy éld meg a helyzeted, mintha minden összetörne, ha kilépsz ebből. Sőt, utána kezdődhet sokkal jobb. Csak kell egy kis idő regenerálódni.

2020. ápr. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Csak un.
2020. ápr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Olvasni is borzalmas volt ez. miert vannak ilyen lent az igényeid? miert engeded hogy ennyire ne legyel az elsö?

- elmenni egy szigetre es egy hetig nem talalkozni? nem hiv/nem keres/alig talalkoztok? elmondja h nem igazan tervez veled hoszu tavon? csak 21 eves vagy, ne ronts el tobb evet erre a kapcsolatra, semni ertelme.

mit gondolsz sok mely beszelgetes után te leszel az elso/oszekoltozik veled/hozzad fut munka után? es tarsai? . Nem. o teljesen mast akar.

te meg keres valakit aki megerdemel teged. 7 ev utan "hazasaodtunk" a gyermekkori szerelmemmel, borzalmas volt, valas volt a vege es egy gyerek. nem illetunk osze, cssk ragaszkodtunk az idohoz, ahoz hogy majd valahogy ugy is jo lesz, csak lakjunk mar osze. ravettem erre, semmi jora nem vezet hidd el nekem.

de azota megtalaltam eletem parját. aki szaladt hozzam munka utan, es stb. 30n.

2020. ápr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Mindig azt mondja azért nem keres, azért nem találkozik velem sokszor mert már nincs is kedve hozzá mert hogy rólam már csak a veszekedés jut eszébe.

De hát akkor ez egy ördögi kör 😁 én veszekszem mert figyelemre vágyok, ő meg nem adja meg mert veszekszem.

2020. ápr. 12. 10:10
 25/27 anonim ***** válasza:

Amikor elolvastam a korodat egy későbbi kommentben őszintén meghökkentem...mintha legalább egy 35 éves no irt volna,aki már családot alapítana de a férje egy megbízhatatlan link alak...de 21 vagy! Csak azért mert hét éve együtt vagytok,nem kell együtt is maradnotok csak azért,mert már régóta egy part alkottok. Így sosem leszel boldog! Az világos,hogy ő sem az,egy férfi aki szereti,de legalább tiszteli a not,akivel van,az nem is viselkedik. És biztosan tudod hogy a haver nem csaj hanem srác? Mert nekem eléggé úgy tűnik,hogy első szerelmei vagytok egymásnak,te valamennyire meg szereted(bár szerintem ez inkább ragaszkodás és kötődés már,lévén az első kapcsolatod),ő viszont meg ki akar próbálni új dolgokat,bulizni és haverozni akar,ami ebben a korban teljesen normális,odszekoltozni ennyi idő után már bőven jó lenne,de tekintve,hogy ennyire fiatalok vagytok és ő meg ebben a korszakában el,nem túl tanácsos. Szerintem kényelemből van veled,egy biztos pont vagy az életében,amiért már nem kell küzdenie,de emellett érdeklik az új lehetőségek is.

Egy másik 21 éves nő

2020. máj. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:

Igen, talán ez is lehetne. Talán jobb érzés is lenne...

De őszintén nem jár bulizni, és a haverjával én is szoktam beszélni, szóval 10 esetből 8x tudom hogy ott van. Arról a kettőről meg nem kérdezem.

Minden más amit írtál, elgondolkodtató. Régóta gondolkodom ezeken, de nem tudom miként tudná eldonteni az ember hogy szereti-e még a másikat vagy sem.

Mikor erre gondolok az jut az eszembe hogx mikor találkozunk ugyanaz a kis 'zsongás' van bennem mint a legelején, és nem érzem hogy már nem szeretném, vagy már kevésbé.

De elég nehéz megkülönböztetni a megszokást a szeretettől.

2020. máj. 14. 19:02
 27/27 anonim ***** válasza:

Igen tudom,hogy nehéz. De arra is gondolj,hogy te hiába táplálsz iránta meg olyan érzelmeket,mint az elején,ha ő nem így érez veled kapcsolatban.

Plusz amit egy korábbi kommentelő irt,hogy 15 évesen teljesen mások voltatok és konkrétan abban a korban voltatok együtt,amikor az ember személyisége a lehető legnagyobb változáson esik át,és ilyenkor bizony nagyon gyakran előfordul,hogy a kamasz szeretem megreked,mert teljesen eltérő igényei lesznek a két félnek.

Az én első kapcsolatom is évekig tartott,de ott pár év után kiütközött,hogy mennyire máshogy gondolkozunk az élet dolgait illetően,de szerencsére véget ert,és bár akkor pár hónapig nagyon rossz volt,utána annyival érettebben gondolkoztam és atlattam utólag a kapcsolatunkat,hogy végül én is úgy éreztem,jó döntés volt a szakítás.

Szerintem hét év után természetes az,amit érzel,hogy osszekoltoznel vele,hiszen valahogy haladni kell egy kapcsolaton belül is,de én úgy látom,hogy ő inkább meg “élni szeretne”. Buli alatt nem feltétlen s tényleges partikat értettem,hanem az ilyen gyakori haveros esteket.

De ha elmondtad neki,hogy mi bánt,és nem tesz semmit ellene,akkor nem veszi figyelembe az erzeseidet és nem is számítanak neki.

Nem akarok veszmadarkodni,de szerintem addig nem fogsz tudni kiszállni ebből a kapcsolatból az erzelmeid és a tapasztalatlansagod miatt,amíg ő maga nem szakít :(

21N

2020. máj. 15. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!