Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a normális es mi nem az?

Figyelt kérdés

Igazából azok a peoblémák amiket felfogok sorolni már évek óta hullámokban előjön a kapcsolatunkban, de valamiért most érzem azt mintha teljesen más nyelvet beszélnénk....

Elég komplikált az hogy tudjunk találkozni, mert neki van munkája és azon kívül egy vállalkozása. Illetve heti 3-4x edzése van + legalább heti 1-2 napra szüksége van haverozásra.

Én nekem 2 munkám van, de január óta itthon vagyok sajnos betegség miatt. Vagyis ha pontos akarok lenni,már visszamentem a munkába 2 hétre de hát a koronavírus miatt újra itthon vagyok.

Szóval mondtam neki január vége felé mikor már kezdtem érezni hogy rossz otthon lennem egyedül, hogy jól esne ha néha felhivna napközben (van rá ideje) és legalább kicait beszélnénk hamár egyedül vagyok es maximum hétvégente találkozunk.

Így is tett egy ideig, aztán a következő hétre valahogy már abbamaradt...

Mindig is rosszul esett hogy munka közben (ő területi képviselő így ideje nagyrészét egyedül tölti az autóban) nem engem hív hanem inkább a haverját. Velem meg általában a nap végén egy hogy telt a napod és igazából itt vége is a történetnek.

De azután hogy külön szóltam hogy most kicsit magányos vagyok és így sem engem hívott hanem inkább a haverját teljesen elszállt az agyam. Ebből sok-sok veszekedés következett.

Illetve még abból hogy ugye itthon voltam betegen, igazából egész héten a hétvégét vártam hogy végre tudjunk találkozni és mindig estére ért oda amikorra én már alazom vagy majdnem...

És sosem értettem hogy ott az egész hét bandazni a haverokkal, miért pont aznap? Ennyire nem érdeklem, ennyire nem siet hozzám?

Egy ilyen veszekedésnél teljesen kiakadt és elkezdte mondani hogy neki szabadság kell, ő nem tud ennyire elköteleződni (7 éve vagyunk együtt), illetve hogy képtelennek tartja magát hogy összeköltözzünk. Ezek teljesen váratlanul értek, mert éppen teljesen nem ezekről beszéltünk és csak így kibukott belőle. Rettentő rosszul esett és nsm tudtam hogy ilyen mondatok után merre tovább...

2 nappal később beszéltünk, mondta hogy indulatból mondta ezeket de ő úgy gondolta amúgy is hogy neki most jobb lenne osszekoltozni a haverjaval es majd később par ev mulva velem is. Sokáig gondolkodtam hogy ezt el-e tudom engedni, de számomra ez elfogadhatatlan. Evek ota tudatosan készülök az elkoltozesre vele, sokat is beszéltünk róla es terveztünk.

Par nappal később mondta hogy ezt sem így gondolta hanem hogy odakoltozhetnek en is majd hozzájuk....

Itt elengedtem a témát inkabb. Par nappal később alig ir, 6 ora mire valaszol pedig tudom otthon van már 1 hete.. Ez igy önmagában nem nagy gond, hisz mindenkivel megesik. De ez igy mar összesegeben mar aok volt. Hónapok ota itthon vagyok, ilyen vízválasztó dolgokat ír le nekem, alapból alig találkozunk és még ez is.

Ismét szót engedtem



2020. ápr. 1. 20:28
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Na sztem ezt koptasd le mert semmi jó vége nem lesz...
2020. ápr. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
68%

Én adnék neki még hét évet, aztàn megint hetet, és így tovàbb...

Most őszintén!- ébredj màr fel a Csipkerózsika àlmodból!

2020. ápr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Miért van az hogy ha ugyanezt elmeselem férfiaknak azt mondják en vagyok a hisztis es a nok meg azt mondjak o a fasz? Szolidaritásból?
2020. ápr. 1. 21:38
 14/27 anonim ***** válasza:
86%

Jesszusom, ezt olvasni is szörnyű volt!

Azért vagy hisztis, mert más az igényed? Dehogy is! És nem is rontottal el semmit, és ő sem, csak nem egy szinten vagytok. Ő még nagyon gyerek, a haverok körül forog, a nők előbb érnek jellemzően, de az tuti, hogy te már nem itt tartasz. Nincs vele baj, csak ő nem fog boldoggá tenni, más mellett meg szárnyalhatnál, együtt, előre!

Sok sikert hozzá!

36N

2020. ápr. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Najovan..

Gondolkodj el, hova fejlődött a kapcsolatotok hét év alatt.

Aztan dönts.

Személy szerint azt gondolom, h ha már kiirsz ide egy ilyen jellegű kérdést, akkor magad is erzed mit kellene tenned magadért, de felsz.

Kar tovább szaporítani a szót..


Annyit megsugok, hogy a szerelmes férfi nem ilyen..


Kívánok erőt és egészséget

2020. ápr. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Persze hogy félek és hogy meg vagyok zavarodva. Több éven keresztül ezeken a dolgokon megy a civodas és mindig azt hallgatom hogy en hisztis vagyok, kibirhatatlan, ilyen kis dolgokon kiakadni stb... Sosem hallottam partatlan velemenyt. Akinek o meselte el melle allt, akinek en az meg mellem. Aki no volt az mellem, aki férfi mellé. (elo pelda pont egy hasonlo szitu kapcsan, mikor szigetre elmentunk en is a baratnoimmel o is a haverjaival es egy heten keresztul egyszer sem talalkoztunk mert azt mondta o ugy nem tud bulizni... Na ott besokaltam es otthagytam... Akkor az osszes haverjanak en voltam a szemet, a baratnoimnek meg o)

Néha azt érzem mar nem tudom ki vagyok, es mot képviselek.

2020. ápr. 1. 21:59
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát èn fèrfikènt is neked adok igazat. Ha valakit szeretek ès ilyen sokáig együttvagyunk akkor már a minimum az összebútorozás.


28/F

2020. ápr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Én hasonló kapcsolatban voltam sokáig. Kb. a hatodik év táján nálunk megtörtént a szakítás, ugyanígy korán összejöttünk, nem tartott sehova a kapcsolatunk. Aztán kiderült, hogy azért kell a szabad idő, mert becsajozott. Pár hét múlva visszakönyörögte magát, megfogadott sok mindent talán 1 évig megint visszazökkentünk az elején volt nagy szerelembe, aztán minden folytatódott mint régen, még négy év volt, mire kimondtam, hogy elég. Utólag nagyon bánom az utolsó 5 évet, hogy akkor nem mondtam azt, hogy menjen, amerre lát, teljesen felesleges volt rá pazarolni még ennyi időt.
2020. ápr. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
28%
Mi megpróbálhatunk itt az ő pártjára állni, babám, de milyen enyhítő körülményei vannak? Hogy kell neki a szabadság? És? A kapcsolat arról szól hogy nekem ez kell meg az neked meg amaz és mindenki csinál amit akar? (Hát nem, nem erről szól) Nincs egyszerűen semmi amivel meg tudná védeni magát és amiért a pártjára álljunk. A barátai meg valszeg olyanok mint ők.
2020. ápr. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem mind a kettő normális.

Neki a párkapcsolat ugyanolyan prioritású, mint a többi dolog az életében, neked meg ez a fő, alap dolog.

Nem gondolom, hogy ő rosszul gondolkodna, vagy hogy te rosszul gondolkodnál. Egyszerűen csak máshogy akarjátok élni az életeteket.

2020. ápr. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!