Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A szexen kívül nincs más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexen kívül nincs más programunk?

Figyelt kérdés

1-1,5 hónapja már csak annyi a forgatókönyv, mikor átmegyek a páromhoz, hogy szinte még az ajtón sem lépek be, már letámad. Nem mondom, nagyon élvezetes vele a szex, csak annyira hiányzik, hogy néha azért valami mást is csináljunk. Egy őszinte, komoly témákat érintő beszélgetésünk már olyan rég volt, hogy az idejét sem tudom megmondani. Nem méregdrága programok kellenének nekem, csak annyi, hogy süssünk valami közösen vagy nézzünk meg egy filmet.

Mindig megfogadom, hogy na, most megbeszélem vele a dolgot, de konkrétan nem is tudok szóhoz jutni, mert egyből elkezd csókolni. Neten többször írtam már neki, hogy most legyen valami más progi, amire mindig az volt a válasza, hogy talán nem kívánom már őt?

És akkor még ő van megsértődve, hogy nem akarok minden nap menni hozzá...


Mit tudnék csinálni, hogy kicsit észbe kapjon?


2020. ápr. 2. 10:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
75%

Amikor volt szexpajtim (akivel csak szex kacsolat volt) még azokkal is csináltunk mást.

Ámentem, szexeltünk 2-3x de 1-1 menet között beszélgettünk, főztünk, kaját rendeltünk, filmeztünk.

Bocs de egyszerűen nem tudom elképzelni akit írsz.

Átmész, szexeltek és haza mész? Csak csináltok valamit utána legalább....

2020. ápr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Csak arra kellesz neki.
2020. ápr. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
61%
Ezt nem egészen értem, átmész, szex, aztán haza? Egy menet nagyon jó esetben is max 2 óra, ennyi az összes együtt töltött idő? Mi történik, miután vége az aktusnak? Írod, hogy a komoly, mély beszélgetés hiányzik, mi tudod mikor beszélgetünk nagyon jókat? Szex után, az ágyban fekve és összebújva.
2020. ápr. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Úgy vettem ki ebből hogy te vagy a nő, és házhoz jársz... Őszinte leszek, te csak szexre kellesz neki, többre nem vágyik veled, ezért se akar mélyebben elmerülni ebben. Az ilyen férfiak csak addig kedvesek, figyelmesek amíg meg nem kapnak, aztán csak használnak.


Sose csináltam még így, nem használtam ki ilyen módon nőt, megadtam a tiszteletet, figyeltem rá hogy mit akar. Sajnálom hogy te csak játékszer vagy.


31/F

2020. ápr. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%

Hát ne menj át hozzá!

Vegyél mozijegyet és mondd, hogy ma ez lesz a program, utána meg egy presszóban megbeszélték a filmet, vagy bármi mást.

2020. ápr. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
73%
15, igen, ez jó ötlet most épp, ha valaki egy másik, párhuzamos dimenzióban él
2020. ápr. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
75%
Mondjuk dugás után ne szaladj haza, hanem beszélgessenek, ha már előtte nem sikerül?
2020. ápr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
75%
Vagy a kérdező este megy át, szexelnek, alvás, reggel pedig mindenki megy a dolgára? Én ezt tudom még elképzelni, hogy a pasi szex után nem aludni akar mert reggel kelni kell...
2020. ápr. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#15, minden univerzumban úgy van, ha nem a vágyait szerint alakulnak a dolgok, akkor vedd kezedbe az irányítást!

Az ipar csakis dugni akar, még a lakásból sem teszi ki a lábát, és ez nem jó a Kérdezőnek. Hát akkor tegyen ellene, ha a szavak nem használnak.

2020. ápr. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Nem az IPAR, a pasi. Bocs.
2020. ápr. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!