Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

31 évesen sohasem volt még barátnőm. Akárhányszor próbálkoztam mindig visszautasítottak. Soha senki sem vonzódott még hozzám. Prostinál vesztettem el a szüzességem is. Feladtam a próbálkozást. Nem egy nő sem már csak annyi maradt hogy fáj ez hogy a tini és felnőtt szerelmek és tapasztalások kimaradtak az életemből.

Hogyan lépjek ezen túl? Nő már tényleg nem kell csak a keserűséget és csalódottságot szeretném átlépni


2020. ápr. 3. 12:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy nem vagy egyedül. El sem hinnéd, hogy a Földön ennyi idősen hányan vannak hasonló cipőben.
2020. ápr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Az őskorban elvileg a férfiak 60%-a (és a nők 20%-a) utód nélkül halt meg, nem tudott szaporodni. Mert a kevés legjobb pali vitte el a legtöbb nőt. Lassan visszatérünk megint oda.
2020. ápr. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
#2: Most talán még rosszabb a helyzet.
2020. ápr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Le lehet pontozni a másodikat, ez így volt: [link]

Persze aztán egy kicsit eltolódott az egyensúly irányába a helyzet, a polgárosodással pedig aztán majdnem eltűnt ez a jelenség. Ma viszont újra itt van, hála a tradicionális család széthullásának, a társkereső hirdetéseknek és a globalizált világnak. Csak éppen a gyereknemzés került ki a képből, egyszerűen szexről szól a dolog. De igen, a férfiak egy kisebb hányada "birtokolja" a nők többségét. Ezt is lehet tagadni, de felesleges.

2020. ápr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
10%

Ilyenkor én csak azt nem értem, hogy 31 évesen csak tudod, hogy mi a nők baja veled. Miért nem változtatsz rajta?

Állítom, hogy az itt síró férfiak 70%ának elég lenne, ha csak annyit változtatna, hogy lecseréli a ruhatárát, néha elmegy fodrászhoz és elkezd sportolni valamit.

2020. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Mindig is mondtam, hogy barbár ez a mai vilá, végre a tudósok is egyetértenek.
2020. ápr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló.

Ha hiszed ha nem fogalmam sincs. Ruháim igényesek, tiszták, hajamat hetente vágják úgyhogy kérlek ne mondd hogy igénytelen vagyok

2020. ápr. 3. 15:33
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem igényességre próbáltam célozni.

Divatosabb ruhákat hordasz? Sportos alkatod van?

Vagy a belsővel van probléma? Visszahúzódó, csendes vagy?

2020. ápr. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


"Örökre egyedül maradok?"+"Feladtam a próbálkozást."= na, mivel is?


Minek teszel fel olyan kérdést, amire tudod a választ?

2020. ápr. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
19%
Ha küldesz egy képet privát üzenetben, akkor adok tanácsot. 😁 23/L
2020. ápr. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!