Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökre egyedül maradok?

Figyelt kérdés

31 évesen sohasem volt még barátnőm. Akárhányszor próbálkoztam mindig visszautasítottak. Soha senki sem vonzódott még hozzám. Prostinál vesztettem el a szüzességem is. Feladtam a próbálkozást. Nem egy nő sem már csak annyi maradt hogy fáj ez hogy a tini és felnőtt szerelmek és tapasztalások kimaradtak az életemből.

Hogyan lépjek ezen túl? Nő már tényleg nem kell csak a keserűséget és csalódottságot szeretném átlépni


2020. ápr. 3. 12:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
54%
#8 menj ki az utcára, nézed meg milyen igénytelen pasikkal vannak nők. Szóval ez a "menj gyúrni, meg cserél le a ruhatáradat" kamu bullshit szöveg.
2020. ápr. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

10# nem küldök képet, mivel senkim sem vagy,így megszívlelni sem tudom / vagyok hajlandó a tanácsaidat Köszönöm.

11# amúgy igazad van de hogy miért kerülnek össze ilyen párok már az sem érdekel. Nem akarom ezeket a dolgokat megérteni. Nem visz engem sehova az ő kapcsolatuk

2020. ápr. 3. 22:56
 13/14 anonim ***** válasza:
Tényleg gusztustalan kövér kopasszal is vannak együtt csajok. Szerintem a kérdező "Visszahúzódó, csendes". Könnyű mondani legyél vagány, ha nem tud...
2020. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
nekem van egy ismerősöm, akinek még soha nem volt baratnője, én pl azért ábrándultam ki belőle, mert rossz volt vele beszélgetni (mindig közbevágott), meg soha nem volt cinkostársam. (azért hogy hecceljen a másik pártjára állt)
2020. ápr. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!