Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak itt borderline személyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt borderline személyiségzavarral küzdők?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy nektek a párkapcsolatotok, hogyan működött. Nekem volt egy borderline barátnőm.
2020. ápr. 3. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták az vagyok.
2020. ápr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy borderline pasim. Röviden sehogy. Soha többet nem követek el ekkora hibát.
2020. ápr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Diagnosztizált border vagyok. Lemondtam a párkapcsolatról. Nem kínzok senkit.
2020. ápr. 18. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én. (Diagnosztizált, 2 év terápia után.)

Működik a kapcsolatom, de mi a párommal kiegészítjük egymást.

Én bizalmatlan vagyok, ő már a naiv szintjét súrolja.

Mondhatni, a két véglet vagyunk.


Ő felhívja a figyelmemet rá, ha valakit egyértelműen rossznak látok, és át tudom gondolni, míg én felhívom az ő figyelmét arra, hogy XY szándékai nem teljesen tiszták vele szemben, palira veszi. Ezáltal ő is át tudja gondolni, hogy mégsem kellene 100%-os bizalmat adni.


Na meg nagyon türelmes ember a szerelmem, és egyáltalán nem az a csajozós típus. Ezáltal nem tudok rá féltékenykedni, vagy ilyesmi. Egyszerűen nem olyan a személyisége, hogy okot adjon rá.

2020. ápr. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#5. Értelemszerűen azokat érdeklik a borderline-os témák, azok fognak ezekre a kérdésekre rákeresni, akiknek közük van/volt a betegséghez. Akár úgy, hogy ők borderesek, akár hozzátartozón, baráton vagy alakuló párkapcsolaton keresztül..


Nem kell sok ész ahhoz, hogy megfejtsd, hogy egy borderline-os téma alatt miért gyülekeznek olyan személyek, akiknek közük van hozzá.

Ez olyan, mint hogy egy macskatartásról szóló fórumon is azok tömörülnek, akiknek cicájuk van, kíváncsiak az ottani témákra.


Egyébként tényleg nem olyan ritka dolog a személyiségzavar sajnos, nehogy azt hidd.

2020. ápr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

6: te is az vagy ugye? :)


Az egész felnőtt párkapcsolatok rövat másról sem hangos, mint kinek milyen képzelt betegsége van... (nyilván van akinek tényleg borderline-ja van, vagy egyéb személyiségzavara, de ha a GYK-t olvasod, azon csodálkozol, hogy valakinek nincs :))


Mondjuk nem lep meg a főzös fórumokon meg annyi az egzotikus étel allergiás, hogy csodálom még van aki hagyományos élelmiszert fogyaszt...

2020. ápr. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!