Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom egyáltalán nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom egyáltalán nem foglalkozik már velem, teljesen tanácstalan vagyok?

Figyelt kérdés

Jövő héten leszünk együtt két éve. Ez a szám a nagy vízválasztó a párkapcsolataimban. Sosem bírtam mással ennél több ideig.

A mostani barátommal együtt élünk, gyönyörű lakásunk van, gyönyörű környezetben, egy helyen is dolgozunk, tehát minden összeköt és "idilli".

Ellenben nincs olyan nap, hogy valamivel ne "bosszantanám fel"... ez alatt olyan dolgokat értek, amelyek számomra egyáltalán nem lennének bosszantóak és teljesen mezei dolog. Gyakran üvöltözik ilyenkor, amire természetesen én is hasonlóképpen reagálok. Ezeket a perceket eltekintve kedvesek vagyunk egymással.


- Egyáltalán nem akar szexelni velem, a koronavírusra való tekintettel. (érrendszeri betegsége van). Az igazság az, hogy ez előtt sem vágyott rám. (Vagy egy hónapja semmi sem volt. Semmi.)


- Ha itthon vagyunk játszik. Képes a szabadnapjainkon reggeltől hajnalig játszani. Ezt úgy értem, hogy szó szerint gépre van kötve: füles és mikrofon.


Házimunkát már vagy egy fél éve nem végez, mivel " ő teljes munkaidőben dolgozik és túlórázik is" én meg részmunkaidős vagyok, mivel egyetemre is járok... (Külön kasszán vagyunk, nem tart el vagy ilyesmi, sőt.)


Már teljesen belefásultam ebbe...Ami nagyon látszik is rajtam. A helyzet az, hogy szeretem, de... Ez nem állapot és csak rosszabb lesz.

Vélemény?


2020. ápr. 6. 01:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%
Ez felejtős. A vírus csak fedősztori arra, hogy nem kíván, nem is foglalkozik veled, eltűr max, mint lakótárs, de ennyi.
2020. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Ilyet bhol talalsz, viszont lenne szex, kozos elmenyek es nem lenne cseszegetes!
2020. ápr. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
36%
Hol lehet ilyen alacsony igényű nőt találni? :D
2020. ápr. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Ha komolyan megbeszéled vele, amit itt is elmondtál akkor sem akar változtatni? Mit reagál ha fel hozod neki? El kell magyarráznod neki hogy,ez így nem mehet tovább! Ahogy idősődik/megy az idő csak rosszabb lesz! Most kell még változtatnia míg fiataloknak vagytok HA Ő is szeret akkor tudnia kell jól dönteni és áldozni az idejét egymásra és a környezetére! Te látod hogy tudsz e rá hatni és mennyire elfogadó és hogy tud-e változtatni!

De ezekből az jön le hogy magával van elfoglalva és nem azzal hogy jó, kiegyensúlyozott kapcsolata legyen! Megszokja hogy ott vagy neki, megcsinálsz mindent, mellette éli az életét azt nem veszi majd már észre hogy igazság szerint van egy kedves párja akivel együtt él és akinek szükség lenne az együtt töltött időre! Már az baj hogy ezt fel kell neki hozni és nem jön rá magától!

31/F

2020. ápr. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
79%

Nem értem a leírásodat. “Idilli” a kapcsolatotok, mert szép házban laktok? Nem vagy te egy kicsit anyagias?

Ki kell ábrándítsalak, szegényes környezetben élōknek is lehet idilli szerelmük egy olcsó kis viskóban, miközben az egymással való bánásmód felbecsülhetetlen.

2020. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
57%
Lapát vagy kuka, válassz. Én pl. Naponta 3x qrnálak meg, csinálnék kaját, progiznánk, háztartásban segítenék. De maradj mellette nyugodtan. F
2020. ápr. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

De ebben, amit leírsz, mi a "párkapcsolat"?

Ennek a kapcsolatnak már vége. Már csak mondjátok, hogy együtt vagytok, valójában nem. Lehet még húzni ezt, meg mondogatni, hogy de sokáig bírtad vele, de valójában csak vele egy légtérben bírtad sokáig.

2020. ápr. 7. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ő már csak kényelem szeretetből van veled...lépj ki Te is a nem létező kapcsolatotokból...
2020. júl. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!