Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, az nem zavar titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az nem zavar titeket, hogy a férfi lelkét is kiteszi, hogy ti nektek jobb legyen?

Figyelt kérdés
Sokszor lehet hallani - élőben -, hogy a nő tesz bele a kapcsolatba általában úgy 70-80%-ot tehát ő tartja fenn, na de ha ez így van, akkor miért van az, hogy a ti kedvetekre kell tartani?

2020. ápr. 6. 23:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Kitől hallani ezt?

Egy kapcsolatban mind a két félnek bele kell tenni nem is kevesset!

2020. ápr. 6. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Ez egyébként a nevelés, a környezet, a társak, iskola, média hatása is szerintem.


Sok nő egyáltalán nem tesz sokat a kapcsolatba, csak azt HISZIK, hogy amit ők beleraknak az sok. Valószínűleg ez az önismeret hiánya is egyben, meg persze a másik ember/barátjuk felé tanúsított érdektelenség is közrejátszik.

2020. ápr. 6. 23:59
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
Soha nem szabad többet beletenni egy kapcsolatba mint a nő, mindig csak egy kicsit kevesebbet. Különben kapod a kikosarazást, barátzónát, ha azt látja, hogy neked fontosabb a kapcsolat mint neki, nem leszel neki elég "alfa".
2020. ápr. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Milyen értelemben nem tesz?


Egyrészt ezt a szöveget hallottam már apámtól is, aki úgy a pénzkeresésen kívül egy szalmaszálat nem tett keresztbe, egy vacsorát nem volt képes készíteni nekünk, egy leckét nem volt képes megírni velem és anyámmal sem volt valami romantikus, csak vett valami drága szart és jóvanazúgy (amit a következő vita alkalmával vissza is vett).


Másrészt meg minek kell ilyen kapcsolatban lenni? Nekem is volt ilyen párom, szóltam egyszer, vártam egy hónapot, szóltam kétszer, harmadszorra szakítottam. A következő párom nem csak hümmögött, ha megleptem, hanem a nyakamba ugrott - ezekkel az emberekkel kell foglalkozni és nincs több probléma. Nem kötelező senkinek a kedvébe járni (legfeljebb anyádnak), nem is értem, miért érzi ezt valaki kötelességnek.

2020. ápr. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Bár véleményem szerint ez a kérdés is egy azok közül amikre csak egy jó válasz van mégpedig hogy minden nő velejéig romlott rin.gyó de leírnám a saját tapasztalatom.

Mi nem olyan régen szakítottunk a párommal. Mindketten úgy éreztük a másik kakil bele. Pedig nem erről volt szó de talán épp ez a felismerés volt az utolsó szeg a koporsóba.

Mert nem arról volt szó hogy valamelyikünk nem csinál semmit hanem hogy teljesen mást vártunk volna el a másiktól. Egész egyszerűen az eltérő természetünk miatt másra vágytunk és képtelenek voltunk pontosan megérteni mit szeretne a másik.

Tehát bár már kijelentetted hogy a férfi tesz többet (mert csak?) ennek ellenére ez nem ilyen egyszerű.

Vegyük azt mikor Pista otthon bacik segíteni Maris meg majd meg szakad és nagyon unja a szaros alsók szedegetését otthon. Vajon ki tesz bele többet? Elsőre az ember azt mondaná az asszony hisz viszi a háztartást főz gyereket nevel dolgozik stb. De ha a pasit kérdezzük azt fogja mondani (valószínűleg) hogy ő dolgozik a családért haza ér fáradtan és otthon egy hisztigép várja. Ő azzal tesz a kapcsolatért hogy nyel de gyakorlatilag ebbe fárad el a dacról nem is szólva ami ilyenkor igencsak működik.

A saját oldaláról mindkét fél a maximumot teszi hozzá csak az igények nem találkoznak.

Könnyen lehet ha Pista eleve olyan beállítottságú lenne hogy nem besegít hanem eleve természetes neki a házimunka meg a gyereknevelés akkor Maris mosolyogva járna kelne a lakásban. Vagy ha Maris képes lenne halál nyugodtan kedvesen kérni finoman irányítani máris besegítene Pisti és nem lenne vita meg feszültség. Viszont mivel alapvetően nem ilyenek így hosszú távon nem férnek meg együtt. Mások a vágyai és igényeik.

Én sokkal inkább ebben látom a hibát.

2020. ápr. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Annyira megérdemelné a férfi nem, hogy igaz is legyen minden szar amit összehordanak.

Remélem egyszer így is lesz.

2020. ápr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%
6: Már így van.
2020. ápr. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

6.igaz

7.Mióta? XD

2020. ápr. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
23%
Azért valljuk be hogy az elején 80%-ban a férfinak kell tennie a kapcsolatért. A nők csak akkor hajlandóak megmozdulni ha már végtelenül szerelmesek.
2020. ápr. 7. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
17%
Sajnos ma ez tényleg így működik, a férfi majd' belepusztul, hogy megteremtsen mindent a nőnek, és cserébe örüljön ha a csaj hajlandó vele heti egyszer-kétszer dugni vele. Nagyon kifordult a világ magából:((
2020. ápr. 7. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!